Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Agregat prądotwórczy SŁAMO-ST 161 szukam schematu

WhiteWolf 07 Sep 2009 08:01 3324 3
    WhiteWolf
    Level 10  
    Witam,

postaram się jak najprościej i dokładnie opisać to co bym chciał przekazać (za wszelkie błędy i pomyłki z góry przepraszam).

Mam pewien problem, otóż szukam schematu lub instrukcji jak złożyć agregat prądotwórczy, z tego co mi wiadomo (aha dla pewności, nie widziałem go na oczy, więc piszę tylko to co mi przekazano). Agregat ma oznaczenia FICHTEL SACHS AG SCHWEINFURT, SACHS SŁAMO-ST 161. Agregat dostał mój ojciec w stanie rozłożonym, ktoś go rozłożył, porozkręcał a później nie wiedział jak złożyć. Z tego co mi wiadomo agregat był u elektryka, który stwierdził że znajdują się w nim 3 kondensatory (oznaczenie: KNM 3117 MK 50uF+/- 10%B 400V~DB HPFNT 450V~HPFPU 560) podobno są spalone, reszta jest dobra.

Agregat jest na 230V oraz 380V. Jeżeli ktoś z państwa wie co w takiej sytuacji poczynić będę wdzięczny za informacje. Zależało by mi na informacji jak go złożyć. Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam
    Adrian
    cooltygrysek
    Conditionally unlocked
    Pewnie jest typu wojskowego. Będę wstanie panu pomóc lecz prosił bym o zamieszczenie jakiejś fotki jak to mniej więcej wygląda i czy posiada transformator sumujący .....
    WhiteWolf
    Level 10  
    Witam, dzięki za odpowiedź, w załączam pliki

jeżeli potrzeba jeszcze jakieś inne proszę pisz.

Pozdrawiam
    Adrian
    cooltygrysek
    Conditionally unlocked
    hmmm agregat masz złożony jak widać więc problem masz z elektryką .... zastanawiam się po co te kondensatory bo jak żyję to nie widziałem takiego agregatu że na każdej z faz miał kondensator chyba ze służą one do rozruchu tzn do wzbudzenia generatora ech musiał bym po pytać znajomych ewentualnie mój kolega w zabrzu ma firmę zajmującą się skupem i sprzedażą agregatów więc jest szansa że natknął się na coś takiego .....