Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Fabryka Prądu
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

darmowa energia, grawitacja, działanie wszechświata

belimacor 07 Paź 2009 17:39 19623 80
    belimacor
    Poziom 14  
    na AGHu chyba nie miałbym o czym opowiadać, ale zapraszam na UR w każdy wtorek i czwartek w godzinach dopołudniowych.
    Owszem poleciałby gdyby turbina była odpowiednio zbudowana i odpowiednio by działała. Sprawdzone u owadów;)
  • Fabryka Prądu
    Taenia_Saginata
    Poziom 31  
    A można jakieś szczegóły? Który budynek, jaka sala, jakie dokładnie godziny rozpoczęcia?
    belimacor
    Poziom 14  
    dobre żarty... nie po to korzystam z anonimowego internetu i głoszenia na prawo i lewo tego co mi się podoba, aby ktoś wiedział jak się nazywam i później wykorzystał coś przeciwko mnie. Budynek Wydziału Leśnego Aleja 29-go Listopada
    alpher
    Poziom 14  
    belimacor napisał:
    Dodatkowe e wzięło się z prawa kwadratów, sześcianów itd z tymi potęgami aż do kopniętej ósemki, oraz z teorii zera, którą należy użyć do tego aby schować się za zerem jeśli chce się przekroczyć c. Krótko mówiąc trzeba zniknąć, a najłatwiej jest się schować za tym czego nie ma czyli za zerem. Jeżeli 0=0 to E=mc^2 i co bym nie zrobił z tym wzorem to cały czas zostaje mi prędkość światła (i tu już pomijam matematykę), czyli mam całkowita rację, że z prędkości światła jesteśmy zbudowani. Zakładając, że m=0 cały wzór bierze w dupe. Mimo iż nei mam do niczego przekonania bo miotam się w swoich myślach to zgonie z moim wzorem i przemyśleniami należy w jakiś sposób ożywić dwie strony równania i nadać im coś więcej niż tylko cyferkę (w końcu świat jest z sobą powiązany). Mianowicie zakładamy, że dzięki antygrawitacji da się wyzerować jedną współrzędną jednak przy ciągłym zachowaniu jej masy i zaczynamy wtedy oszukiwać prawa fizyki bo skoro coś jest a tego nie ma to można to ze wzoru wyrzucić nie zastępując tego zerem. Czyli E=ec^2, dzielimy przez e i otrzymujemy 0=c^2 a skoro jest c^2 to może i być to c^n bo jest zero. Coś pogmatwałem w wypowiedzi, ale wiem tyle, że trzeba być zerem żeby się za nim schować i z nim kombinować. To jest najwspanialsza cyferka pełna równowagi

Cos w tym jest.
    :D:D:D:D:D:D:D:D:D
  • Fabryka Prądu
    belimacor
    Poziom 14  
    mądry alpherze pochwal się wszystkim z czego wywodzi się matematyka proszę...

z zera? 0=0? czyli jak mi nie dasz kija to ja nie dam Ci kamienia? działasz i żyjesz i nie rozpadasz się na kawałki podobnie jak cała reszta wszechświata? Widocznie jesteś w równowadze i działające na Ciebie siły równowagi też są w równowadze 0=0. Udowodnij, że jest inaczej. Rzeczywiście coś jest w tym zerze kolego. 1=1 i 0=0 to jedno i to samo i zależy tylko od punktu odniesienia. Potrzebujesz jeszcze jakiejś innej podziałki? Z tego co mi wiadomo my tutaj na ziemi właśnie odnosimy się od zera
    el Mundo
    Poziom 2  
    Ja nie mialem na mysi ze wykladasz gdziekolwiek (moze u Scjentologow). Jest kilku "znanych" panow posiadajacych patent na zbawienie ludzkosci, ktorzy szukaja poparci na AGH. Czasem, niestety znajdzie sie ktos kto da takiemu "nadzeje" i taki opowiada podobnie niestworzone historie jako "naukowo uzasadnione", bo przeciez na AGH go nie obsmiali (z grzecznosci lub na odczep sie).
    belimacor
    Poziom 14  
    To co stanie się z ludzkością troszeczkę mało mnie interesuje i szczerze mówiąc wolałbym żeby nagle na całym świecie nieodwracalnie zepsuły sie wszystkie źródła prądu. Jak dla mnie była by to bez wątpienia wyzywająca i prawdziwa rzecz, bo benzyny do samochodów by nie było i jedzenia by się nie dało masowo produkować, woda by w kranach nie leciała i nieszczęsne banki by przestały pracować, a za nimi zniknęły by mocarstwa pieniężne i co najwyżej na rowerze można by było mnie ścigać. I skąd była by ta energia po tygodniu nie jedzenia żeby na rowerku pocinać?
    Tak na dokończenie mojego pomysłu na wynalazek: po umieszczeniu w piramidzie dysku i kulki w środku pozostaje jeszcze 10 miejsc wolnych. 4 rogi przy podstawie, przestrzenie między dyskiem a kulką (przy krawędziach), jądro i szczyt piramidy. Odpowiednie magnesy w tych miejscach odpowiednio załatwiłyby sprawę i wszystko już by się kręciło.

Czyli teraz pora na robienie złota z ołowiu w miejscu dalekim od sztuczności. ∞
    Otaku9
    Poziom 23  
    “Energia elektryczna jest wszech obecna w nieograniczonych ilościach I może zasilać maszynerię świata bez potrzeby węgla, gazu czy innych paliw.”

Nikola Tesla

On już przeszło 100 lat temu wiedział że należny dążyć do pozyskiwania energii z innych źródeł. Wystarczy tylko przejrzeć Jego projekty.
    kosim
    Poziom 14  
    Aby wdrożyć w życie nowe technologie potrzebny jest NOWY PORZĄDEK ŚWIATA.
    Otaku9
    Poziom 23  
    Wiecie czemu wynalazce tego cacka wpakowali do psychiatryka i nie buduje się urządzeń pochłaniających energie dosłowne z powietrza(z drgań cząstek).
    To właśnie całkowicie zaburzyło by porządek świata. Ile Konsorcjów by padło, ile branż poszło by w zapomnienie. Myślisz że to by nie wywołało wojny?
    Jednak dziwi mnie że państwa takie jak chiny nie przeciwstawiły się temu, ale najwyraźniej są zależne od kogoś dużo silniejszego.
    Na youtube jest całkiem sporo generatorów Searla(sam bym zbudował gdyby nie brak dostępu do magnesów neodymowych). Ponoć mają naprawdę niezłe osiągi prądowe. Tylko musiał bym schować go dobrze w piwnicy, i zasilać nim najbardziej obciążające budżet urządzenia. Gdybym całkowicie odciął sie od prądu na 110% zawitała by do mnie policja i pogotowie energetyczne sprawdzając w jaki magiczny sposób mam prąd, mimo nie płacenia za niego. Na świecie jest domniemanie niewinności, w polsce mamy domniemanie winy.
    Za używanie tegoż generatora dostał bym kare pieniężną za unikanie podatków(od kradzieży energi z drgań powietrza), o ile nie poszedł bym siedzieć.
    pzdr
    jankolo
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Otaku9 napisał:
    Na youtube jest całkiem sporo generatorów Searla

A czy wiesz ile jest na YouTube pojazdów kosmicznych i filmów dokumentujących obecność UFO i Nessie?
    Otaku9 napisał:
    sam bym zbudował gdyby nie brak dostępu do magnesów neodymowych

No nie przesadzaj. Od kiedy to nie można kupić magnesów neodymowych?
    Otaku9 napisał:
    Ponoć mają naprawdę niezłe osiągi prądowe

I tutaj zgadzam się z Tobą: PONOĆ.
    Otaku9
    Poziom 23  
    Drogi kolego, wpisz zamiast xxx pod nickiem "Bajki" i wszyscy będziemy wiedzieli o co chodzi i do kogo sie zgłaszać.
    Sam nie wiem co młodzież wszechpolska robi na elektrodzie :/ Napisz jeżeli masz jakiś ciekawy pomysł lub projekt na źródło darmowej energii. Jeśli nie to prosze, nie zaśmiecaj forum.
    Np. pomysł o użyciu energii fal elektromagnetycznych, obecnych aktualnie na prawie całej powierzchni naszej planety. Sensowne, aczkolwiek kosztowne, gdyby chcieć uzyskać więcej energii.
    belimacor
    Poziom 14  
    Znalazłem czym było by jądro, napędzające opisane przeze mnie w tym temacie ustrojstwo. Dzisiejsza strona główna google mi w tym pomogła. Urządzenie byłoby napędzane zniewolonym atomem, zamkniętym wewnątrz struktury jakiegoś fulerenu.
    Nie ma bata żeby nie działało.
    belimacor
    Poziom 14  
    Urgon napisał:
    Co to: BDSM w urządzeniu WE?

Bardzo dużo silnych magnesów?
    Urgon napisał:
    Nie zadziała...

okej- a jakieś wiarygodne źródło na to?
    Urgon
    Poziom 36  
    AVE...

BDSM - używaj Google, młody padawanie...
    A dlaczego nie zadziała, to ja nie mam zamiaru wyjaśniać - nikt mi nie płaci za wykłady z fizyki...
    marek6
    Poziom 9  
    Jako ciekawostka, chciałem wspomnieć o e-mail'u jaki otrzymałem od kolegów z Londynu z prośbą, abym poruszył to na większym polskim forum. E-mail zawiera kilka linków do stron http://free-magnetic-electricity.info/article...ric-overunity-magnet-motor-replication060609/ http://www.cheapandfreeenergy.com/cheap-and-free-solar-energy/871 http://cabid.com/2010/09/01/kapanadze-100-kw-free-energy-unit-test-in-turkey/ na których pojawiło się niemal tak samo brzmiące ogłoszenie:

"I invented a breakthrough source of energy that contradicts the law of conservation of energy. I have a PROOF that there are electrodynamic phenomena that contradict the law of conservation of energy. I am looking for 4 M euros for a prototype and patents."

Podpisano polskim imieniem i nazwiskiem i polskim komórkowym numerem telefonu (których z wiadomych względów tu nie cytuję). Google wyrzucają całe dziesiątki stron zawierających ten sam anons.

Londyńscy koledzy podesłali mi to, co autor powyższego anonsu nazywa "PROOF" a co dołącza w postaci skanów do dwu- czasem trzy- zdaniowych korespondencji . Załączam ten "PROOF" poniżej (na każdym z dwóch skanów oryginalnie widnieje pod spodem imię i nazwisko, adres i numer telefonu komórkowego, który też ze zrozumiałych względów zasłoniłem). Z moich informacji dostarczonych od kolegów wynika, że autor anonsu nie posiada nawet działającego prototypu oczekując 6 milionów dolarów za rozpoczęcie badań w tym kierunku.

darmowa energia, grawitacja, działanie wszechświata darmowa energia, grawitacja, działanie wszechświata

Obejrzyjcie i komentujcie.

PS. Nie wiem czy to jedynie zbieżność nazwisk, ale jest kilka pozycji książkowych z dziedziny fizyki teoretycznej sygnowanych tym samym inicjałem, imieniem i nazwiskiem jakim posługuje się autor powyższego anonsu :)
    _jta_
    Specjalista elektronik
    Zmniejszyłem te obrazki, żeby dały się oglądać. W obu ten sam błąd - pominięta energia promieniowania.
    darmowa energia, grawitacja, działanie wszechświata darmowa energia, grawitacja, działanie wszechświata
    Weźmy drugi - wirujący magnes. Magnes wysyła promieniowanie elektromagnetyczne. Jeśli odległość od
    magnesu do cewki jest odpowiednio dobrana, część tego promieniowania będzie się odbijać w takiej fazie,
    że odbite promieniowanie będzie napędzać magnes. Ale wysyłanie promieniowania będzie go hamować
    bardziej, niż odbite będzie napędzać - gdyby odbijało się całe, to byłaby możliwa równość.
    atto
    Warunkowo odblokowany
    Jasne, rotacja bryły wyparuje i odleci w kosmos - i pewnie dlatego Ziemia, Słońce, a zwłaszcza Jowisz i Saturn, mają zerowe rotacje - co nie?