Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

cd rom - samsung sc-152

11 Cze 2004 11:35 1291 5
  • Poziom 23  
    siema mam cd rom samsung model sc-152 problem jest iz nie czyta mi plyt wystakuje blad ze nie plyty w cd romie a po laserze slychac jakby sie obracal tylkow jednym mijescu czyscilem laser i dalej to samo i czy pokrecenie srobka srebna ze sprenzynka na suwaku lasera cos daje :?:
  • Poziom 23  
    cd rom sam z siebie przestal dzialac juz tydzien na dnim siedzie dzisiaj go wypucowalem od srodka wyregulowalem odpalilem go po wlozeniu plyty zaczal chodzic potem jak wyciagnalem plyte i wlazylem ja jeszcze raz to przestal dzialac zaczal dzialac jak w chwili jak sie zepsul a czy soczewke gdyby sie zepsula da sie wymienic??
  • Poziom 14  
    Wymienić się da wszystko, pytanie tylko czy warto skoro dziś nowy CD kosztuje max 75 zł. I jeszcze 2 lata gwarancji dostaniesz (LG). Podkręcanie prądu lasera potencjometrem (tą śrubką) czasem daje rezultaty lecz z reguły nie na długo. Po paru miesiącach (tgodniach, czasem dniach) znowu przestaje czytać.
  • Poziom 12  
    Jak bedziesz mial szczescie i pewna dlon mozesz sprubowac wykalibrowac glowice, tyle ze nie zapomnij ze masz tam laser jakbys podlaczyl go pod napiecie, a poztym jest to czasochlonne, dlatego juz za nie duze pieniadze mozesz kupic sobie porzadnego LG :).
  • Poziom 23  
    w srode sobie kupilem lg 52max kumple mowia ze ten lg trzeba czesto czysci itp narzekaja na ta firme ale ja bardziej jestem przekonany do mojego samsunga ponad 4 lata mi wysluzyl bez zadnego czysczenia ale za wszelka cene bede probowal naprawic tego samsunga przynajmiej sie naucze reperowac cd romy :) a propo ile kosztuje lasr do cd romu :?: