Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jaki telefon wybrac do 500zł? Abonament 50 zł

misiek7777 07 Sep 2009 22:00 3225 7
lampy.pl
    misiek7777
    Level 11  
    witam jaki możecie polecić mi telefon (dzwonienie <dużo>, sms, dobry aparat, dobra bateria żeby długo trzymała ,mp3, radio ,moze być z nawigacją. Kończy mi się abonament w erze więc może coś z tąd ,ewentyalnie u innego operatora. Abonament mam około 50 zł u innego operatora może być też coś w tych granicach , a na telefon moę max dać 500 zł. Dzięki pozdrawiam.

Popraw temat i błędy inaczej poleci do kosza

mod poochone

Dodano po 18 [minuty]:

ale co mam poprawić ?
  • lampy.pl
    daavid117
    Level 42  
    bierz SE P1i lub jakąś Nokię Navigator, albo jakiegoś HTC z QWERTY. Mówię, że jakiś, bo jest wiele podobnych modeli i powinieneś sam dobrać taki, który Ci najbardziej pasuje :)

ps. popraw nazwę tematu. Nie stosuje się "?????" tylko samo pytanie.
  • lampy.pl
    misiek7777
    Level 11  
    ok już poprawiam przepraszam. A może ktoś ma jakieś inne cacko które mógł by mi polecić .

Proszę zastosować się do regulaminu:

10.9 pisanie z użyciem slangu młodzieżowego (branżowego), notoryczne popełnianie błędów ortograficznych, pisanie z użyciem przycisku "Caps Lock" (wszystkie litery duże) zarówno w tytule jak i w treści tematu.

Zdania rozpoczynamy z dużej litery.

Jeżeli sprawia to trudność na dole jest przycisk Pisownia.

mod.fischer8
    daavid117
    Level 42  
    To ja jeszcze zaproponuję SE C905 lub Nokię 6210 Navigator. Jeśli bierzesz dalej abonament to proponuję HTC G1.
    Pocieszny
    Level 38  
    Jeżeli chodzi o dobry aparat to HTC raczej odpada, mam już 2 model tej marki i jakość zdjęć pozostawia wiele do życzenia w porównaniu z np. Nokiami.
    daavid117
    Level 42  
    Ale jako telefon HTC sprawdza się wyjątkowo dobrze. Zdjęcia jak dla mnie są wystarczającej jakości (brak szumów, przebłysków, nie gubi się w różnym oświetleniu) więc do robienia fotek okazyjnie na pewno wystarczy. Klawiatura w tym telefonie jest bardzo dobra, a jego możliwości ograniczone tylko wyobraźnią programistów :P
    Pacozyga
    Level 1  
    A zastanawiałeś się może nad Nokią 5800 XpressMusic?
    Maciejcc
    Level 11  
    Bierz 5800!!! najlepszy telefon zapłacisz ze 130zł jak na 50zł abonament
    Sam mam taki i jest super!!