Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Clarion - Jak podlaczyc inne urzadzenie przez CeNET

_SiarA_ 08 Wrz 2009 04:05 1389 0
  • #1 08 Wrz 2009 04:05
    _SiarA_
    Poziom 10  

Na poczatku z gory przepraszam za brak polskich znakow ale obecnie jestem w USA i kopiowanie polskich literek zajmie mi duzo czasu. Do rzeczy ;>
    Mam w aucie radio Clarion + procesor dzwieku +zmieniarke. Zakupilem ostatnio monitor do montazu na sufit z wbudowanym playerem DVD (tez Clarion). Problem w tym, ze ten odtwarzacz ma wyjscia audio i sluchawki bezprzewodowe ale niestety nie ma zlacza CeNet. I teraz potrzebuje podlaczyc tak wyjscia audio do procesora dzwieku aby "oszukac" radio i zeby w ten sposob radio wykrylo mi go jako np zmeniarke CD zebym mogl sobie tylko pobrac z niego dzwiek. Robil ktos cos takiego? Czy wiadomo gdzie jakie sygnaly podlaczyc do kabelkow w CeNet? Czy jest jakis problem z transmisja danych? Kable CeNet mam w domu jakies wiec problemu nie ma. Problem w tym jak to podlaczyc. Calrion oferuje cos takiego -> http://cgi.ebay.com/ebaymotors/CLARION-CCA-iP...a9QQitemZ290346480041QQptZCarQ5fAudioQ5fVideo

Ale czy to w tym przypadku zalatwi sprawe i pytanie czy jest sens wydawac tyle kasy na kabelek z RCA jesli mozna to zrobic samemu. Prosilbym o podpowiedzi bo jesli to jest ciezkie do zrobienia to przed wyjazdem zakupie ten konwerter jesli pomoze. System w aucie mam dosyc rozbudowany wiec inne rozwiazanie mnie nie ratuje- Jedynie podlaczenie dzwieku do procka i zrezygnowanie ze zmieniarki. Pozdrawiam.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME