Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Czym odczytac Spansion S29GL128 obudowa BGA

08 Wrz 2009 08:48 2811 4
  • Poziom 15  
    Chcialem odczytac S29GL128N11FF101 problem tak,i ze siedzi to w obudowie BGA. Mam beeproga ktory osbluguje ta kosc, ale adapter do niej to bagatela 500 euro wiec taka opcja odpada :) Czy jest w ogole taka opcja zeby zczytac to w ukladzie jesli tak to jak to ugryzc? Z gory dzieki za wszelkie wskazowki.

Czym odczytac Spansion S29GL128 obudowa BGA[/img]
  • Pomocny post
    Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 15  
    Pierwsza opcja odpada. Jesli chodzi o jtaga to mozesz cos podpowiedziec jak to ugryzc. A jeszcze jedno w pdf jest cos o silikonowch zabezpieczonych sectorach ktorych nie mozna zmieniac kryje sie tam chyba nr seryjny. Czy jak zczytam to jtagiem kupie nowa kosc to bede mogl zrobic idealna kopie tego flasha lacznie z tymi zabezpieczonymi sektorami?
  • Pomocny post
    Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 15  
    albertb napisał:
    Zła wiadomość jest taka, że OpenOCD oficjalnie nie wspiera potrzebnej Ci platformy.
    Ale uchyl rąbka tajemnicy co to w ogóle jest, i co zamierzasz z tym zrobić?

Czy istnieje jakis program ktory sie do tego nadaje lepiej niz OpenOCD? Jesli chodzi o jtaga to czy powinienem uzyc jakiejs konkretnej wersji to tego? Pytam bo jest tego jak mrowia.

Napisze o co chodzi z ta pamiecia. Jest sobie taki tester do testowania urzadzen przemyslowych. Jest to reczne przenosne urzadzenie z wyswietlaczem i oprogramowaniem na bazie linuxa. Mam dwa takie urzadzenia i chcialem z jednego sprawnego sklonowac tego flasha do drugiego. Wiem z pewnego zrodla ze ruszy to na bank jesli sklonuje, ale problem polega na tym, ze to siedzi w bga :(