Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Stihl MS 180, dławi się, nie wchodzi na obroty.

08 Wrz 2009 09:42 65426 7
  • Poziom 9  
    Witam.
    Potrzebuję schemat złożeniowy, budowy pilarki Stihl MS 180.
    Bo mam problem z tą pilarką.
    Przy wciskaniu gazu na maksa zaczyna się dławić.
    Myślę, że może być to wina gaźnika.
    Mam zamiar to sprawdzić ale przydał by mi się schemat.
    Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 21  
    Witam, niech kolega najpierw ściągnie tłumik i go wyczyści, w tych pilarkach lubią się zapchać, jak to nie pomoże wyczyścić filtr powietrza, paliwa, gaźnik.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 9  
    Tłumik i filtr powietrza czyściłem, jeszcze nie czyściłem filtru paliwa i gaźnika. Jak wrócę z pracy to wyczyszczę filtr paliwa i gaźnik, ale nie wiem jak dostać się do filtru paliwa bo jeszcze jego nie czyściłem, ale zobaczę to zapewne jakoś dam sobie rade :D. Pilarkę mam już kilka lat.

Dodano po 6 [minuty]:

a jak kolega "Rycho T" miałby schemacik całej pilarki był bym bardzo wdzięczny za podesłanie na pewno się przyda.
  • Poziom 21  
    nr.15. na rysunku a drugi w zbiorniku paliwa.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 9  
    wiem ze jest w zbiorniku paliwa. zapewne na wężyku czarnym ale czy da się go wyciągnąć, to znaczy ten wężyk??

Dodano po 54 [sekundy]:

ok dzięki zaraz likne

Dodano po 1 [godziny] 41 [minuty]:

przejrzałem i już wydrukowałem sobie :D bardzo dziękuję "Rycho T" na pewno mi się przyda.
    A tak przy okazji jak miał byś podobny schemat do kosy stihl fs36, lub ktoś inny miał by to tez by się przydało, bo tez mi coś gasła jak dałem gazu. Po wyregulowaniu kosy chodziła jakiś czas lepiej ale jak pożyczyłem kuzynowi to znowu to samo. Jak myślicie może to być też gaźnik??
  • Poziom 9  
    wszystko wyczyszczone piła śmiga :D