Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jasne plamy na LCD Samsung LE32A552

08 Wrz 2009 16:32 5394 5
  • Poziom 10  
    Witam. Od ok 2 miesięcy jestem posiadaczem samsunga LE32A552. Na razie telewizora używam jako monitora do laptopa. Ostatnio zauważyłem że po jakimś czasie ( ok 10min) pojawiają się jasne plamy wielkości dłoni w lewym dolnym rogu, prawym dolnym oraz prawym górnym rogu telewizora. Nie ma mowy o żadnych uszkodzeniach mechanicznych. Co to może być?? czy powinienem to reklamować?? pozdrawiam
    Jasne plamy na LCD Samsung LE32A552 Jasne plamy na LCD Samsung LE32A552
    plamy są koloru jasnego, na zdjęciach wyglądają na nieco ciemniejsze.
  • Poziom 13  
    Być może źle skręcona obudowa i po nagrzaniu się odkształca. Pewnie , że reklamować.
  • Poziom 27  
    Cos wiadomo w sprawie?
    Mam podobne zjawisko w 32" Funai.Tylko przy "brak sygnalu" widac takowe plamy.Podczas normalnej pracy nic nie widac podejrzanego.
    Moze tak juz ma byc?Czy tez do reklamacji?

ps.brak polskiej czcionki.
  • Poziom 20  
    Witam.
    Jeżeli to wychodzi po czasie to:
    Skręcenie panela czy złe złożenie niema nic do tego. Jest to uszkodzenie matrycy i powinieneś to zgłosić do serwisu. Bez problemu wymienią cały panel na nowy.
    Pozdr.
    P.S W rudzie masz serwis na ul.Teatralnej
  • Poziom 21  
    Skoro tv masz od 2 miesięcy , to nie noś go do żadnego serwisu na jakąś Teatralną tylko do sklepu w celu reklamacji tego tv , oni oddadzą ten tv do autoryzowanego serwisu Samsunga .
  • Poziom 20  
    Witam.
    Po takim czasie to sklep tego nieprzyjmie ,pozostaje tylko serwis autoryzowany który własnie znajduje się w Rudzie Śląskiej właśnie na ul Teatralnej. Wystarczy tylko zadzwonić ,zgłosić problem a serwis przyjedzie .
    Pozdr.