Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Czy powermikser firmy azusa czy to jest dobry zakup??

klient3 08 Sep 2009 18:39 8076 9
    klient3
    Level 2  
    Witam mam pytanko chce kupić powermikser azusa i się pytam: czy to jest dobra firma i czy tej firmy są dobre powermiksery? Proszę o szybką odpowiedz
    SzokalML
    Level 36  
    generalnie jest to firma chińska, i jakość jest trudna do oceny. na pewno nie jest to renomowana firma.

nie podajesz żadnych konkretów, to też utrudnia ocenę.
    mskojon
    Level 31  
    Azusa = peiying = dibeisi
    Jeden chłam od jednego producenta
    mskojon
    Level 31  
    Md - twierdzisz że piszę bzdury?
    Te marki są dystrybuowane poprzez pewną firmę, której sprzęt jest w 99% szajsem - właśnie wymienione przeze mnie "marki". Tak samo ze sprzętem azusa miałem same niemiłe wspomnienia, sprzęgające, niedające ustawić się mikrofony, odtwarzacze DVD super jakości... długo by wymieniac.
    Wystarczy zerknąć na banner z prawej strony http://lpelektronik.com/

A linki przytoczone przez Ciebie - nie wiem czemu mają służyć.
    Pablo155
    Level 16  
    http://www.hktdc.com/em/szpeiyingelectro
    http://www.azusa.cn/ois/

Do MD. !

Haaa...
    To chyba brak wiedzy w druga strone , co ty nam pokazujesz bazarowy
    portal jak allegro??? i to ma być wyznacznik jakości azusa lu peiying ...
    SUPER ALE JESZCZE LEPIEJ:

Kolego popatrz sam jak ktoś wciska Ci kiche i ciemnote , pokazałeś link do portalu gdzie są produkty Peiying , wejdź i zobacz że nawet loga tam niema!!!!!!!!!!!!! peiyinga
    sam pokazałeś wielkośc marki gdzie wklejone są jakieś produkty bez loga , pomyśl co to oznacza..!!!!!!!!

A ten sprzęt z az usa ( :D ) to we wszystkich tanich chińszczyznach się przewija ten sam, daj spokój nie powtarzaj tych kłamst wytwarzanych przel lechpol , niby piszą że to polska marka a sam podważasz to pokazujaąc że jakiś chinol to sprzedaje,
    już pisałem to kłamsto co podają żadnych głośników nie projektowali w Polsce,
    jak można takie kłamstwo wkleić jako jeden z atutów swojej reklamy
    to swiadczy o poziomie , tania chała na wage!!!!
    md
    Level 40  
    Niezawodni moi wielbiciele, na których zawsze można liczyć. Szkoda tylko, że zamiast atakować mnie personalnie, nie wysililiście się, by zrozumieć o co mi chodziło. Peying to głównie sprzęt Car Audio, Azusa to trochę inna bajka. Stawianie znaku równości między sprzętem audio, a sprzętem PA, jaki on by nie był, to nieporozumienie.
    Proponuję, by, zamiast prywatnych wycieczek pod moim adresem, przejść do meritum sprawy.
    Pablo155
    Level 16  
    Absolutnie nie personalnie ,moja intencja to jedynie unaocznienie prawdziwych informacji mając styczność z produktami peiying oraz jej sprzedawcami ,niezliczonymi
    reklamacjami oraz atakami personalnymi niezadowolonych klientów , ja kieruje
    swoje wypowiedzi pod adresem pierdzinga.
    mskojon
    Level 31  
    Można je porównywać jak najbardziej pod jednym względem - te firmy nie umieją robić ani car audio ani sprzętu estradowego - tani szmelc który ma się sprzedać.
    solton00
    Level 10  
    Jeśli chodzi o mikrofony azusa to powiem wam tak - za tą cenę to jest mistrzostwo świata.Ja kupiłem taki tani za 70zł azusa ls-21, bo parametry mnie zainteresowały, no i powiem wam,że korzystam z tego mikrofonu zaskoczył mnie konkretnie - nie mogłem uwierzyć, że za tak małe pieniądze, tak to brzmi, dlatego kupie bezprzewodowy system ls-888 który lepiej brzmi od mojego senhaisera za którego dałem 800zł i to jest jednokanałowy system.
    Stać mnie na markowe mikrofony, ale dla mnie jest głupotą przepłacanie pieniędzy, kiedy mam dobry sprzęt za dużo mniejsza cenę.Pozdrawiam