Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Problem z EPSONEM S.C-900

Andrzej Woźniewski 11 Jun 2004 16:49 849 6
    Andrzej Woźniewski
    Level 11  
    Odkupiłem od kolegi drukarkę, która długo u niego stała.Załorzyłem nowe zasobniki sterowniki OK. I drukarka nie drukuje. Po włączeniu i ustawieniu głowicy(kontrolki gasną OK.)drukarka się wyłącza (brak zasilania)dopiero po chwili wraca zasilanie.i.t.d.W czasie włączenia coś pachnie. Co z tym fantem począć?
    AliYO
    Level 19  
    to w pierwszej kolejności rozbierz zasilacz i zobacz czy nie był czymś zalany i obejrzyj elektrolity czy któryś nie strzelił
    Andrzej Woźniewski
    Level 11  
    Właśnie ją rozbieram .Na wstępie nie widzę podanych obiawów zasilacz jak nowy, chyba uszkodzony jest
    układ kół zebatych podajników.Czy to uszkodzenie ma jakiś wpływ?
    Andrzej Woźniewski
    Level 11  
    Udało mi się wydrukować kartkę ale wydruk jest zły.Drukując pismo czarne wyszły mi niebieskie pasy całą szerokoscią dysz.
    Andrzej Woźniewski
    Level 11  
    Po wyłączeniu koloru w programie ona dalej drukuje niebieskim,tusze mam orginalne.Próbuję czyścić.
    Andrzej Woźniewski
    Level 11  
    Jakoś pomału się rozchodził ale drukować nie chce ,tylko niebiesko biała linia zamiast wydruku całym polu wydruku
    Andrzej Woźniewski
    Level 11  
    Pełny opis problemu.W programie serwisowym czyszczenie tak ale wyrównanienie głowic i w opcji sprawdzanie dysz drukarka się blokuje.W ustawieniu normalny wydruk, drukujebiało niebieskie pasy, a wydruk najlepszym pasy na czarno.Podczas najlepszego wydruku się zacina lub wyłącza. Chyba właśnie większe obciążenie jest powodem tych wyłączeń. Proszę o podpowiedź.