Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

jak podłączyć wzmacniacz kenwood kac-801

boszaa 10 Wrz 2009 08:51 3914 8
  • #1 10 Wrz 2009 08:51
    boszaa
    Poziom 9  

Temat że jest to słaby sprzęt można ominąć, potrzebuję konkretów. Jak go podłączyć ?Jeżeli chodzi o podłączenie prądu i wyjść to ogarniam, jest info w necie, natomiast podłączenie wyjść radia do wejścia na wzmak - kłopot. Na wejściu wzmaka mam DIN connector, czyli starego typu wtyczke sprzed ładnych kilku lat. Orientuje się może ktoś jak to podpiąć z normalnego wyjścia liniowego radia ? I jeszcze jedno, nie mam wyprowadzonego kabla z kostki wzmaka do sterowania z radia, natomiast w kostce są 2 wolne miejsca, jakieś pomysły ? Czy można go mostkować ?

0 8
  • #3 10 Wrz 2009 20:17
    boszaa
    Poziom 9  

Dzięki za odpowiedź, niestety na zdjęciu jest 6 wejść, ja mam din 8 pin.

0
  • #5 10 Wrz 2009 21:54
    boszaa
    Poziom 9  

Ok, dzięki sylwek za ten link, pomógł trochę, powoli ogarniam. Manuala oczywiście miałem już wcześniej. Ostatnie pytanie: Co sądzicie o mostkowaniu ? W instrukcji nie mogę niczego znaleźć, więc pytam.

0
  • #6 10 Wrz 2009 22:02
    wasylwek
    VIP Zasłużony dla elektroda

Raczej jest "niemostkowalny" :D .

0
  • #7 12 Wrz 2009 20:48
    boszaa
    Poziom 9  

Proszę o wszelkie info na temat wzmacniacza, dołączam zdjęcie. Pozdrawiam.

1
  • #8 17 Wrz 2009 09:13
    boszaa
    Poziom 9  

Witam. Znalazłem taki schemat podłączenia, jest to wyjście z radioodtwarzacza samochodowego kenwood:

gdzie:

styk sygnał
    1 wyjście liniowe L
    2 masa
    3 sterowanie +12V
    4 wyjście liniowe R
    5 wolny
    6 wolny
    7 wolny
    8 wolny
    ekran masa (zasilanie)

Czyli 4 przewody oraz ekran. Rozciąłem dziś wejściowy przewód wzmacniacza i tam dodatkowo są jeszcze 2 kable( niebieski i brązowy ). Dodam jeszcze że pozostałe dało się połączyć, i to z sensem nawet ( kanały wejściowe, sterowanie ). Czy to możliwe żeby pozostałę przewody po prostu sobie były ? Niebieski który został nie był chyba nawet nigdzie podłączony do złącza din. Jakieś pomysły co i jak ?

0
  • #9 17 Wrz 2009 11:23
    cichy lis
    Poziom 28  

Miernik i sprawdzić gdzie idą poszczególne piny:-)

0