Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Układ scalony MC1206 CEMI dokumentacja układu

krzychu93 10 Wrz 2009 18:12 4220 4
  • #1 10 Wrz 2009 18:12
    krzychu93
    Poziom 10  

Witam wszystkich forumowiczów.
    Tak jak w temacie szukam noty aplikacyjnej (dokumentacji) układu zegarowego MC1206, której nigdzie nie da się znaleźć. Wiem, że temat był wałkowany ze sto razy jednak noty aplikacyjnej z CEMI nigdy nie zamieszczono na forum.
    Z góry wielkie dzięki.

Pozdrawiam.

• #3 13 Wrz 2009 17:39
    krzychu93
    Poziom 10  

Dzięki za linki, jednak w nich nie ma układu MC1206. Te katalogi pochodzą z roku 1983, a MC1206 wypuścili w 1984. Są tam jedynie zawarte dokumentacje układów MC1201/MC1204, MC1202 i MC1203 (który ma jedynie podobną budowę do MC1206 bo jest jego poprzednikiem). Już prześledziłem praktycznie wszystkie tematy na forum dotyczące układu MC1206, i nigdzie nie natknąłem się na notę aplikacyjną (dodam że kolekcjonuję takie noty). Zauważyłem że wszyscy koledzy na forum robili ten układ w oparciu jedynie o aplikację wyżej wspomnianego MC1203, lub opis z radioelektronika(86r), a takowy już posiadam http://listy.home.pl/pub/mc1206n.php Jakby ktoś miał skana lub posiadał takową dokumentację to byłbym bardzo wdzięczny.

ps. Dzięki za ten 2 link w którym są opisane układy MC1204/1205 których wcześniej nie dostrzegłem

pozdr

Nikt nie ma na forum dokumentacji MC1206 CEMI?

Boicie się, że nie będziecie nic z tego mieli? Wynagrodzę punktami kogoś kto wyśle mi skana. I oczywiście będę bardzo wdzięczny :)

Pisanie postu pod postem.
    Należy używać przycisku ZMIEŃ.
    Scaliłem dwa posty. [hefid]

• #5 21 Wrz 2009 19:39
    krzychu93
    Poziom 10  

Dzięki za ten 1 link, wcześniej tego nie dostrzegłem, być może jest to część noty aplikacyjnej lub jakiejś gazetki. Ten 2 schemat już posiadam, jednak ciągle mi jest brak dokumentacji układu MC1206 CEMI. Może chociaż ktoś wie w jakich katalogach tego szukać? Według mnie nota ta powinna być w katalogach z lat 1984-89(?), które nie zostały umieszczone w Elenocie i pewnie w necie też nie .

pozdr

Ok, po wielu dniach wyczekiwania w końcu sam się wziąłem za robotę i sporządziłem sobie dokumentację na podstawie radioelektronika z 86r. a także z noty układu MC1203 CEMI. Wygląda ona idealnie jak te powstałe w CEMI, a nawet lepiej ;-) Dokumentację przygotowałem w programie Microsoft Office 2007.

TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo