Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zmywarka Bosch SRV 43T03EU Bosch typ SD13ITIB pompa

roblag 10 Wrz 2009 22:10 7220 2
  • #1 10 Wrz 2009 22:10
    roblag
    Poziom 2  

Prosba o pomoc. Mam od wczoraj mały problem z zmywarką. Wczoraj zauważyłem że zmywarka nie oddaje do końća wody po zmywaniu, pewna ilość zbiera się nad poziomem dna. Idąc za wytycznymi z instrukcji obsługi wyczyściłem filtry i komorę pompy spustowej - były trochę zabrudzone. Po montażu filtrów i zakońćzeniu czynności czyszczących zmywarka zachowuje się dziwnie - pompa spustowa odprowadzająca wodę pracuje przez jakiś czas potem przestaje potem znowu pracuje i na panelu pojawia się zapalony czujnik sygnalizujący prblem z dopływem wody do zmywarki. Prośba o podpowiedź co mozę być przyczyną. Zmywarka jest wprawdzie na gwarancji ale moze samemu uda się coś zdziałac. Z góry dzięki za odpowiedzi. Pozdrawiam

1 2
  • Pomocny post
    #2 10 Wrz 2009 22:33
    bolczyk13
    Poziom 18  

Jeżeli jest na gwarancji zgłoś problem do serwisu.
    Sprawdź dobrze dno zmywarki przy turbince pompy spustowej czy są drożne kanaliki / czasami zbierają się tam np.pestki z cytryny i blokują odpływ wody /.
    Wykonaj reset programu zmywarki zgodnie z instrukcją.

3
  • #3 10 Wrz 2009 23:00
    roblag
    Poziom 2  

Pompa spustowa działa chyba poprawnie - dolewałem wody i wszystko było wypompowane z zmywarki. JAk włączam zmywarkę to odrazu niezależnie od tego jaki program włączam odrazu włącza się pompa spustowa. Potem przestaje i po chwili zapal się ten czujnik sygnalizujący prblem z dopływem wody. Reset też ie pomaga niesteyt. Zadzwonię jutro do serwisu. Dzięki za odpowiedz

4
  Szukaj w 5mln produktów