Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

podświetlanie wyświetlacza n95

11 Wrz 2009 21:12 1336 8
  • Poziom 10  
    Witam mam taką dziwną nokie n95 tzn: jeśli jest włączona to wszystko działa prawidłowo a chodzi tu o podświetlenie wyświetlacza i górnej klawiatury, czyli prawidłowo wygasa po zamknięciu slidera lub po jakimś czasie, problem pojawia się przy wyłączaniu telefonu, jeśli włączam telefon to wyświetlacz świeci cały czas do puki nie wyjmę baterii i nie włożę jej spowrotem, po ponownym włożeniu baterii jest już normalnie czyli wyświetlacz się nie świeci, brak mi pomysłów na taki objaw, jest jeszcze jedna sprawa, a mianowicie po wyłączeniu telefonu i włączeniu go spowrotem muszę ciągle ustawiać datę i godzinę.
  • Poziom 39  
    na "dzień dobry" , to sprawdzić czy nie ma śladów wilgoci i wgrać nowe oprogramowanie :) .
  • Poziom 10  
    wilgoci brak, lytka umyta i wysuszona, nie prubowałem tylko jeszcze nowego oprogramowania, a czy coś na temat tego ciąglego ustawiania daty i godziny ?
  • Poziom 39  
    generatory sterowane programem , więc jak coś nie tak , to może być wina programu.
  • Poziom 10  
    ok wielkie dzięki za podpowiedz
  • Poziom 14  
    Miałem taki sam przypadek update programem nokii nie pomagał ale po wgraniu soft jafem po fbusie i wszystkich resetach znikną
  • Poziom 12  
    A dlaczego nikt nie spróbuje wymienić taśmy??
  • Poziom 10  
    bo taśma była wymieniana jako pierwsza a pużniej wyświetlacz i cewka ale nic to nie dało
  • Poziom 2  
    wyczyść płytę główna w odpowiednim płynie jak nie posiadasz to może być spirytus później sprawdź stan baterii podtrzymującej zasilanie pamięci wysusz dokładnie i powinno działać prawidłowo