Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Drobna awaria (T.amp E800) - proszę o poradę.

11 Wrz 2009 22:29 1139 5
  • Poziom 16  
    Witam, niedawno (około 3 miesiące temu) kupiłem w muzyczny.pl T.amp E800. Wszystko w porządku było, lecz pewnego dnia włączam sprzęt i co się okazuje, że soft start się coś przycina, a konkretnie dzieje się tak:

Włączam power, słychać "pyknięcie" świeci się kontrolka power i 2 protecty, tak jak zawsze się świeciły, po około 4 sekundach powinny oba zgasnąć, (dwa "pyknięcia") lecz jeden nie gaśnie w ogóle (tylko jedno "pyknięcie" słychać), czasami po bardzo długim czasie uda się żeby się wyłączył i wtedy wszystko gra idealnie. Nie mam zwarcia na kablach ani nic, wina siedzi w środku. I teraz nie wiem czy to rozkręcać i popatrzyć co tam się dzieje, bo może to błahostka? Plomby żadnej niby nie ma, ale co z gwarancją?
    Zaznaczę, że od samego początku ten jeden protect, co teraz nie chce zgasnąć, wyłączał się minimalnie później (różnica mniejsza nawet jak pół sekundy).

Proszę o poradę co mogło się stać. Może ktoś z was też miał podobny problem w jakiejś koncówce?

Myślę, że zrozumiale napisałem. Piszcie.

Zaq111

Dodano po 4 [minuty]:

Aha, dodam, że używam go w domu i raczej nie jest przeciążany ani nic w tym stylu...
  • Poziom 18  
    Jeśli posiadasz gwarancję to nie ma powodu abyś sam próbował coś zdziałać, ja się na tym już przejechałem próbując samemu naprawiać.
  • Poziom 43  
    Nic nie grzeb i odeślij do serwisu. Wcześniej zadzwoń lub wyślij maila z opisem usterki.

pozdrawiam.
  • Poziom 16  
    No, ale czy jak zdejmę pokrywę, to gwarancja pójdzie?, nie ma żadnej plomby ani nic, tępy jakiś nie jestem, żeby coś zepsuć od razu... Może szkoda zachodu, żeby wysyłać to do nich, bo to nie wygląda na jakąś straszną awarię, może coś nie łączy, stuknę, puknę ten soft start cały i może będzie ok... hehe :D
  • Pomocny post
    Użytkownik usunął konto  
  • Pomocny post
    Poziom 23  
    Witam W muzycznym.pl bez problemu przyjmą ci ten wzmacniacz.. naprawią w ramach gwarancji.. wystarczy skontaktowac się uzgodnic wysłac i czekac na naprawiony.. pozdro!