Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Windows XP - Nie można skopiować TagesClient: Odmowa dostępu

12 Wrz 2009 10:53 5880 7
  • Poziom 9  
    Jak chce przenieść dany plik wyskakuje okienko:

"Nie można skopiować TagesClient: Odmowa dostępu

Sprawdź czy dysk nie jest zapełniony lub chroniony przed zapisem oraz czy plik nie jest aktualnie używany"

dysk w każdym razie zapełniony nie jest, plik używany też nie jest :/
    Wie ktoś jak pomóc?
    Pozdrawiam i dzięki za pomoc.
  • Poziom 21  
    jakbyś podał jaki system, z czego na co chcesz przenosić i jeszcze nazwa pliku. Może katalog źródłowy lub docelowy są chronione przez system.. itp.
  • Poziom 9  
    Windows XP, plik został ściągnięty, sprawdziłem czy jest tylko do odczytu wszędzie odznaczyłem, jednako AVG wykrył w nim wirusa, ale go wyłączyłem ja kchciałem go przenosić :(

Szczegóły pliku: rozszerzenie aplikacji
    końcówka dll
  • Admin grupy komputery
    Prawdopodobnie AVG zabezpieczył zarażony plik . Usuń go w trybie awaryjnym lub programem Unlocker.
    Sprawdź tez dokładnie system czy wirus przypadkiem nie rozprzestrzenił się dalej.
  • Poziom 9  
    Tylko, że to w 100% nie jest wirus ^^

Można go jakoś odblokować?
  • Poziom 13  
    Ponieważ plik może byc używany ! Czytaj uważnie !! Byc może ten program masz cały czas włączony albo uruchamia ci się przy starcie ... posprawdzaj na pasku czy nie masz tego programu włączonego i sprawdz w menedżerze windows zakładka procesy. Jeśli uruchamia się przy starcie , wejdz start , uruchom , msconfig , zakładka uruchamianie i odchacz ten program. Powinno pomóc.
  • Spec od komputerów
    Pewnie AVG dalej blokuje tages, sprobuj w trybie awaryjnym. Uzyj np. Unlocker i zobacz co dokladnie blokuje plik.
  • Poziom 9  
    w trybie awaryjnym wszystko gra. :) Dzieki wszystkim za pomoc :)

EDIT

Hm w sumie to mam kolejny problem ;p Jak uruchamiam aplikacje pojawia się błąd:

Code:
    Aplikacja nie została właściwie zainicowana (0xc00000005). Kliknij przycisk OK, aby zakończyć aplikację.

Pojawia się to jeszcze raz po przyciśnięciu "OK"
    Wie ktoś co można z tym zrobić? :)
    Z góry dzieki

EDIT: ok coś znalazłem na waszym forum o tym, trochę poczytam i jakby nie pomogło i will back }:-)

PS genialna stronka! :) Pozdrawiam twórców!