Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Philips Fc 8600, odkurzacz - jak dostać się do silnika?

12 Wrz 2009 11:30 2039 1
  • Poziom 9  
    Mam pytanie, mianowicie jak dostać się do silnika w odkurzaczu, który jest w temacie. Jak zdjąć obudowę? Szukałem na różnych forach i nigdzie nie było. Proszę o szybką pomoc.
  • Poziom 29  
    Witam ,należy dokładnie obejrzec owo "Cudo",po odkreceniu widocznych wkrętów ,zdęciu pokrywy górnej (uwaga na zatrzaski!!!),są niewidoczne jeszcze dwa wkręty !...potem ...już tylko krok do silnika!!!.Uważaj aby nie pomylić kabli ,są podobne 2 wiązki .Serwisant (sprzedawca)w sklepie ,gdzie kupowaleś ,powinien Ci pomóc ,tak myśle .Samej instrukcji raczej nie znajdziesz (tylko patrzeć ...no i cierpliwości ,są niewidoczne zatrzaski ,jak w telefonach komorkowych).Dodam jeszcze praktyczne rozwiązanie ,które stosuję od dwu lat :ponieważ worki są niestety dosyć drogie ,a przy częstym używaniu odkurzacza kieszeń to obciąża ...niestety -stosuję taki "wynalazek":w dolną rozcietą część worka wszyłem tzw"rzepy"(kupione w pasmanterii).no i jak worek pełen ...po prostu odpinam polączone Rzepami dno ,wysypuje ,i worek jak NOWY...powodzenia w naprawie ,a raczej CIERPLIWOŚCI!!!.Jak będą problemy ,pisz na PW-pozdrawiam:D