Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

EPSON EPL-6200L regeneracja, zamienniki- czy warto ja kupic?

kazio0o 13 Sep 2009 13:28 2737 2
    kazio0o
    Level 12  
    Moze ktos ma jakies doswiadczenie z drukarka EPSON EPL-6200L ? Z tego co zauwazylem trudno o zamiennik kasety z tonerem.
    Za 190zł widzialem firmy MegaCom kasete tonera - dobra to firma jest?
    Jak z regeneracja oryginalnej kasety?? I tej startowej? Sa chipy?

Drukarka u mnie na miescie jest za dosc male pieniadze 248zł, co w stosunku do xerxoka 3117 za ponad 300zł jest dosc atrakcyjna ceną.

Bralem pod uwage polecane tutaj drukarki HP 2200/4000. Ale znajomy trafil w wytyrany egzemblarz. Wiec uzywana raczej odpuszczam, ze wzgledu na brak serwisu w okolicy i ryzyko zwiazane z zamawianiem na allegro. Takze poziom mojej wiedzy w tym temacie jest znikomy.

Z gory serdeczne dzieki za jakiekolwiek informacje. Pozdrawiam
    963852
    Level 12  
    Sa na allegro i w innych sklepach dostepne zamienniki kaset z tonerem, koszt to ok 130-200zł za kasete z tonerem na 6000str.

Mozna tez samemu dosypywac tonera, trzeba tylko dokupic chip do kasety za ok 20zł.

Czemu ta drukarka jest tak malo popularna ?? Jest bardzo tania (250zł) sa do niej zamienniki i w miare sensownie mozna dosypywac toner (tylko ten chip).

Ciezko znalezc jakiekolwiek informacje o niej.
    Od dawna jest na rynku ??

PS: Czy ta drukarka ma opcje druku dwustronnego w sterowniku ?? Kupil bym ja, tyko bardzo zalezy mi na tej opcji, poniewaz drukuje wylacznie dwustronnie.
    piwos
    Level 24  
    Ta drukarka występuje także jako: Konica Minolta 1300W, to upraszcza problem dostępu do serwisu. :D