Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

maszyna do szycia łucznik

13 Wrz 2009 18:19 8304 6
  • Poziom 2  
    mam problem z maszyna do szycia.Nie obrabia brzegu materiału ściegiem zygzakowym.Prostym ściegiem szyje normalnie.Proszę o pomoc.
  • Poziom 15  
    jaki to jest typ maszyny, niektóre mają pod górną częścią obudowy odpowiednio wyprofilowane obracające się kółko po którym ślizga się dźwignia regulująca szerokość skoku igły na boki, być może wystarczy wyczyścić i posmarować olejem maszynowym i będzie działać jak należy :D
  • Poziom 2  
    jest to łucznik 450 lub 451 ale dziękuję za pomoc ! zaraz sprawdzę co jest pod osłoną.
  • Poziom 15  
    I co z maszyną działa już ?
  • Poziom 2  
    witam .... mam lucznika chyba to jest 451 ( naprawiam ja dla znajomej ) i wyregulowalem wysokosc igly bebenek i wszystko chodzi swietnie hmm bo jak sie za nia zabralem to byla zapuszczona rozregulowana i wogule masakra no ale mam problem z zygzakiem tak jak kolega z tego tematu bo zamiast zygzakowac to przepuszcza zrywa nitke kurcze juz mi nerwy zzera jak ktos moze to bardzo bym prosil moj gg 9236812 benek75(malpa)o2.pl
  • Poziom 21  
    Witam mam problem również z łucznikiem 451, po wyciągnięciu z szafy przez 5 min szyła w miarę dobrze, następnie dolny bębenek zablokował cały mechanizm, wyczyściłem, naoliwiłem, i teraz na przemian, albo urywa nitkę (z igły), albo nie łapie dolnej nitki.
  • Użytkownik usunął konto