Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Instrukcja montażu i obsługi alarmu KODINIS RAKTAS GN5

13 Sep 2009 23:01 4226 2
  • Level 9  
    Witam !
    Nie mogę znaleźć instrukcji montażu i instrukcji obsługi ww alarmu po polsku ?
    Ma ktoś z Was.
    Znalazłem link do jakiejś firmy z Gdańska ale strona nie działa .

Tak w ogóle to mam problem w Renault Espace - nie mogę odpalić .

mam :
    -kluczyk i tam w głowce płytka i dioda + dioda LED , dwie baterie płaskie ,
    - dodatkowo pilot z dwoma przyciskami "M" i "I" , dioda z baterią mini paluszek.
    W aucie:
    - dioda w panelu przy przełączniku oświetlenia kabiny
    - dioda przy kratkach nadmuchu - obok deski rozdzielczej .

Czyniłem liczne próby : odpięcie akumulatora , wymiana baterii , przyciskanie dłużej przełącznika centralnego w panelu górnym, odpalanie bez płytki i baterii w kluczyku itp.
    Niestety musiałem wrócić na hol do domu.

Jakie teraz objawy :

z pilota otwieram ( przycisk "I" pilota) i zamykam centralny( przycisk "M" pilota) , po włożeniu kluczyka i przekręceniu w poz. zapłon zapala się zegar, wskaźnik temperatury, radio mogę włączyć , dmuchawy działają , panel - wyświetlacz nie uruchamia się , przekręcam w poz rozruch rozrusznik kręci ale nie odpala .
    Po przyciśnięciu przycisku "I" w pilocie alarmu zapala sie dioda ta przy nawiewie - dwa razy mignie i nic .
    Dioda przy panelu górnym cały czas miga - bez włożonego kluczyka i z włożonym.

Zanim pojawił się ten problem było tak :
    przycisk "I" pilota - otwieranie centralnego
    kluczyk w stacyjkę , w pozycji zapłon zapalał się wyświetlacz główny , kluczyk w poz rozruch i zapalał.
    Czasem jak wsiadłem i nie zapaliłem auta od razu , to po przekręceniu kluczyka w poz zapłon nie zapalał się wyświetlacz główny , wtedy przyciskałem przycisk"I" w pilocie i zapalał się wyświetlacz i mogłam odpalić.
    przycisk "M" pilota - zamykanie centralnego.
    Nie wiem jak zachowywały się wtedy diody i w aucie i pilocie - nie było problemu nie patrzałem.

Szukałem w wielu miejscach i są sugestie że to alarm

pozdrawiam
  • Level 9  
    Witam!

Dziękuje za informację , sprawdzałem to już wcześniej, niestety nie pasuje,

pozdrawiam