Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Instrukcja montażu i obsługi alarmu KODINIS RAKTAS GN5

maszyny 13 Wrz 2009 23:01 3773 2
  • #1 13 Wrz 2009 23:01
    maszyny
    Poziom 9  

Witam !
    Nie mogę znaleźć instrukcji montażu i instrukcji obsługi ww alarmu po polsku ?
    Ma ktoś z Was.
    Znalazłem link do jakiejś firmy z Gdańska ale strona nie działa .

Tak w ogóle to mam problem w Renault Espace - nie mogę odpalić .

mam :
    -kluczyk i tam w głowce płytka i dioda + dioda LED , dwie baterie płaskie ,
    - dodatkowo pilot z dwoma przyciskami "M" i "I" , dioda z baterią mini paluszek.
    W aucie:
    - dioda w panelu przy przełączniku oświetlenia kabiny
    - dioda przy kratkach nadmuchu - obok deski rozdzielczej .

Czyniłem liczne próby : odpięcie akumulatora , wymiana baterii , przyciskanie dłużej przełącznika centralnego w panelu górnym, odpalanie bez płytki i baterii w kluczyku itp.
    Niestety musiałem wrócić na hol do domu.

Jakie teraz objawy :

z pilota otwieram ( przycisk "I" pilota) i zamykam centralny( przycisk "M" pilota) , po włożeniu kluczyka i przekręceniu w poz. zapłon zapala się zegar, wskaźnik temperatury, radio mogę włączyć , dmuchawy działają , panel - wyświetlacz nie uruchamia się , przekręcam w poz rozruch rozrusznik kręci ale nie odpala .
    Po przyciśnięciu przycisku "I" w pilocie alarmu zapala sie dioda ta przy nawiewie - dwa razy mignie i nic .
    Dioda przy panelu górnym cały czas miga - bez włożonego kluczyka i z włożonym.

Zanim pojawił się ten problem było tak :
    przycisk "I" pilota - otwieranie centralnego
    kluczyk w stacyjkę , w pozycji zapłon zapalał się wyświetlacz główny , kluczyk w poz rozruch i zapalał.
    Czasem jak wsiadłem i nie zapaliłem auta od razu , to po przekręceniu kluczyka w poz zapłon nie zapalał się wyświetlacz główny , wtedy przyciskałem przycisk"I" w pilocie i zapalał się wyświetlacz i mogłam odpalić.
    przycisk "M" pilota - zamykanie centralnego.
    Nie wiem jak zachowywały się wtedy diody i w aucie i pilocie - nie było problemu nie patrzałem.

Szukałem w wielu miejscach i są sugestie że to alarm

pozdrawiam

0 2
  • #3 14 Wrz 2009 08:28
    maszyny
    Poziom 9  

Witam!

Dziękuje za informację , sprawdzałem to już wcześniej, niestety nie pasuje,

pozdrawiam

0
  Szukaj w 5mln produktów