Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zmywarka Siemens SE 28260 nie pobiera wody

14 Wrz 2009 15:49 4963 3
  • Poziom 2  
    Tydzień temu przez przypadek naciśnięto niewłaściwy przycisk (nie wiem, który). Po wybraniu docelowego programu zmywarka nabrała wody i przestała działać. Wyświetlacz był cały czas pusty. Resetowanie nic nie pomogło. Zmywarka właczyła się po kilku godzinach i przez kilka dni działała bez zarzutu. Po tym czasie ponownie nabrała wody i stanęła. Fachowiec posprawdzał i zawyrokował. że zepsuty jest programator i mam sobie kupić nową zmywarkę, bo koszt programatora to połowa ceny. Po jakimś czasie wyświetlacz zaczął działać, ale zmywarka nie pobiera wody (odlicza czas na wyświetlaczu,lekko buczy i nic ponadto). Czy to faktycznie świadczy o zeputym programatorze?
  • Poziom 27  
    Przez naciśnięcie niewłaściwego przycisku nie można zepsuć urządzenia, no chyba, że zrobi się to młotkiem.. :)

Zapytam, czy fachowiec był z fabrycznego serwisu Siemensa.
    Jeżeli nie, to radzę skorzystać z ich usług.
    http://www.siemens-home.pl/siemens-pl-home/serwis/kontakt-z-serwisem.html

Przekonałem się osobiście, że tylko fachowcy z tej firmy wiedzą odpowiednio dużo na temat zmywarek Siemens. Nawet autoryzowani przez producenta fachowcy stawiają błędne diagnozy.

pozdrawiam
  • Poziom 19  
    MCB powyzsza strona obecnie nie istnieje. mam podobny problem ale opisze go oddzielnie. zmywarka zostala zatopiona czesciowo w powodzi i teraz nie pobiera wody. ale na krotko sprawdzalem elekrozawory pracuja... byla wyczyszczona i udrozniona,
  • Poziom 17  
    Skoro buczy to zacznij od sprawdzenia pompy myjącej. :D Pewnie coś wpadło i ją blokuje. Powodzenia