Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Radio i sub (Voice Kraft)

adekbols 14 Wrz 2009 21:47 1416 6
  • #1 14 Wrz 2009 21:47
    adekbols
    Poziom 9  

Witam Radyjko jakie posiadam to Pionieer DEH-1100MP
    chciałbym podłączyć do tego 2 takie suby Voice Kraft VK A10B37 na allegro numer 729916304
    Moje pytanie wygląda następująco czy to dobre rozwiązanie ? EW czy jest coś w cenie 1000zł co da więcej Basu ? (głownie slucham rapu) i czy wogóle będzie możliwość podłączenia 2 takich zestawów pod te radio Proszę o odpowiedz

0 6
  • #2 14 Wrz 2009 22:03
    wasylwek
    VIP Zasłużony dla elektroda

Zapewne jeden logicznie! zaaplikowany Lanzar max12 da więcej basu :D .
    Ale to zawsze "totalny masakrator" co ma 2400W i 20 amperowy bezpiecznik, pozostaje zawsze prawo konsumenta co do niezgodności towaru z umową :D .

Użyj szukajki zanim poczynisz...zakupy :D .

0
  • #3 15 Wrz 2009 08:12
    VVisnia
    Poziom 23  

O zgrozo. To jest dopiero pomysł na zmarnowanie pieniędzy.
    Za 1000 zł można naprawdę mieć przyjemnego suba.

0
  • #4 15 Wrz 2009 10:46
    all4you_9
    Poziom 19  

VVisnia napisał:
    O zgrozo. To jest dopiero pomysł na zmarnowanie pieniędzy.
    Za 1000 zł można naprawdę mieć przyjemnego suba.

No ale nie będzie tak efektownie wyglądał jak te dwa VC wypełniające cały bagażnik.

A tak serio to jak wyżej, użyj opcji szukaj i na pewno do 1000 PLN znajdziesz dużo zestawów (wzmacniacz+skrzynia) dużo lepszych niż twoja propozycja.

Sylwek napisał:
    ... co ma 2400W i 20 amperowy bezpiecznik...
    .

Na zdjęciu jest tak napisane "FUSE 20A"
    Czyli 14V*20A=280W więcej bezpiecznik nie wytrzyma.

Jeden Magnat XPRESS 12" + wzmacniacz da więcej basu niż te 4 głośniki, a koszt będzie 2x mniejszy i sporo bagażnika zostanie.
    Za resztę kupisz przyzwoity odseparowany przód.
    Jaki masz samochód?
    Co masz na przodzie?

0
  • #5 16 Wrz 2009 20:40
    adekbols
    Poziom 9  

NA przodzie jeszcze nie mam nic ogólnie poczytałem troche o car audio i wiem jak naiwny byłem patrząc na te dane ....
    Byłem dzisiaj w salonie car audio koleś polecił mi skrzynkę blaupunkta 250W RMS i do tego wzmacniacz CAR POWER 350W ... zestaw taki to około 550zł ... co o tym myślicie

0
  • #6 16 Wrz 2009 21:35
    jarbarek
    Poziom 21  

Zobacz na Naszą Giełdę, ta jest wielokrotnie sprzęt godny polecenia, niekoniecznie nowy, ale od 'swoich' sprzedających. Co do subwoofera o którym piszesz, to jest beznadziejny. Jeden z kolegów ma. Już lepiej na moje ucho gra soling 123. Wzmacniacz Car-power ma mocy ok 200 Wat RMS, to dla Twojego blaupunkt'a za mało. Co do soling, potrzebuje minimum 300 Wat RMS. Osobiście do napędu subwoofera poleciłbym Ci coś z firm alpine, kenwood - starsze modele, albo choćby tego : rodek, nr aukcji allegro : 743716392.

Dodano po 26 [minuty]:

Pilnuj aukcji, a co do firmy, to jak pisze,że ma 300 Wat RMS, to ma ich troszeczkę więcej. W/g mnie warto dać do ok. 250- 300 zł

0
  • #7 17 Wrz 2009 20:30
    drrumin
    Poziom 16  

Co do tego Blaupunkta, moze zagrac pod odpowiednim wzmacniaczem, niestety jest to subik proporcjonalnie solidny do swojej ceny no moze w tej klasie wart polecenia, dośc krótki i dynamiczny przy odpowiednich ustawieniach, jako uzupełnienie sceny muzycznej - tak, jako coś co ma dudnic w bagarzniku a nie grac - nie.
    Nie rewelacja ale z dobrym przodem i przy odpowiednich ustawieniach nie przy max wysileniu moze miło zaskoczyc.

0
  Szukaj w 5mln produktów