Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sony KDL-37W5500 czy Samsung LE37B650 ???

15 Wrz 2009 00:33 2088 1
  • Poziom 2  
    Witam!

planuje zakupić telewizor LCD 37" z FullHD do kwoty max 3200, po wielu godzinach spędzonych na różnych forach wytypowałem z wielu już tylko 2 modele TV Sony KDL-37W5500 i Samsung LE37B650. Który byście osobiście polecili jako specjaliści w tej dziedzinie i użytkownicy tego typu telewizorów, czytałem wiele głosów za i przeciw obu modelom oraz innym ale te wydają mi się najkonkretniejsze, widziałem je również w akcji z podłączonymi różnymi sygnałami i te dwa modele do mnie przemówiły.

Zależy mi przedewszystkim na jakości obrazu, bedzie do niego podłaczony dekoder polsatu, ma mieć możliwość podłaczenia do niego dysku zewnetrznego czy pendriva. Zaley mi też żeby odtwarzał różne formaty plików video tak podobno jest w samsungach podobno odtwarzają prawie wszystko co się zapóści, natomiast w sony tak dobrze już niema.

Poniżej pare informacji na temat pomieszczenia gdzie sie bedzie TV znajdował:
    Pokój ma wielkość ok 3,5mx4,5m, sofa stać będzie w odległości od ekranu ok 2,5-3m, pomieszczenie jest nasłonecznione (od wschodu i południa są okna natomiast telewizor bedzie na ścianie zachodniej - planuje na okna założyć drewniane żaluzje wiec problem zniknie), telewizja bedzie oglądana o różnych porach dnia i nocy z podłaczonego dekodera polsacu cyfrowego, interesuje mnie wysoka jakośc obrazu niezależnie czy bede oglądał mecz czy program dokumentalny albo film

Czekam na wasze opinie na temat tych modeli telewizorów i piszcie gdzie byście polecili zakup tego tv w rozsądnej cenie bo w sklepach typu MM a sklepami internetowymi różnica cenowa jest znaczna
    Pozdrawiam
  • Poziom 1