Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

miniszlifierka Everise, NuPower - opinie?

15 Sep 2009 01:16 9082 4
 • Level 22  
  Witam,

  Będąc dziś w sklepie "Leroy Merlin" przyuważyłem mini szlifierkę firmy "Everise" (160 zł)
  miniszlifierka Everise, NuPower - opinie?
  Oraz firmy "NuPower" (około 100 zł)
  miniszlifierka Everise, NuPower - opinie?

  Potrzebuję urządzenia którym czasami coś przypoleruje, przeszlifuje, coś do "drobnych prac hobbystycznych".

  Może ktoś posiadał urządzenia tych firm, i jest mi w stanie udzielić porady które z tych urządzeń warto kupić? Jeżeli chodzi o jakość "z zewnątrz" wykonania nuPower jest lepsza niż innych "chińczyków" a Everise tak opakowanie (sposób opakowania) oraz wykończenie urządzenia też jest całkiem niezłe, jednakże nie ma co oceniać "książki po okładce"
 • Level 2  
  Witam

  Miałem taką szlifierkę tylko model bez wałka giętkiego kupioną w Carrefour używałem jej jakieś 6-7 miesięcy do szlifowania, cięcia, polerowania aż w końcu padła. Ważne by jej nie przeciążać na niższych obrotach. Oddałem na serwis ale nie naprawili tylko oddali kasę.

  Pozdrawiam
 • Level 22  
  Witam,

  O której mówisz? O Everise czy NU Power?
 • User removed account  
 • Level 10  
  ja kupiłem everise to tak średnio mi podchodzi,ide ją wymienić na inną bo "GIĘTKIE PRZYŁĄCZE TRANSMISYJNE" wychodzi z tego wężyka i ociera o plastik i ogólnie jak chce sie dokrecic to trzeba sciągnąć plastik na dół i jak mocniej sie dokreci to potem wyrabia sie to wejscie i jest problem z odkręceniem, sama szlifierka chodzi dobrze jest mozliwosc wymiany szczotek" regulacja obrotów standardowo i plus ma duzo koncówek ale niewiem jakiej jakosci bo dzis kupiłem i dzis oddaje ale chyba zamienie na tą samą, 2 lata gwarancji wiec loozik. na 10 daje 7