Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

miniszlifierka Everise, NuPower - opinie?

15 Sep 2009 01:16 9082 4
  • Level 22  
    Witam,

Będąc dziś w sklepie "Leroy Merlin" przyuważyłem mini szlifierkę firmy "Everise" (160 zł)
    Oraz firmy "NuPower" (około 100 zł)

Potrzebuję urządzenia którym czasami coś przypoleruje, przeszlifuje, coś do "drobnych prac hobbystycznych".

Może ktoś posiadał urządzenia tych firm, i jest mi w stanie udzielić porady które z tych urządzeń warto kupić? Jeżeli chodzi o jakość "z zewnątrz" wykonania nuPower jest lepsza niż innych "chińczyków" a Everise tak opakowanie (sposób opakowania) oraz wykończenie urządzenia też jest całkiem niezłe, jednakże nie ma co oceniać "książki po okładce"
  • Level 2  
    Witam

Miałem taką szlifierkę tylko model bez wałka giętkiego kupioną w Carrefour używałem jej jakieś 6-7 miesięcy do szlifowania, cięcia, polerowania aż w końcu padła. Ważne by jej nie przeciążać na niższych obrotach. Oddałem na serwis ale nie naprawili tylko oddali kasę.

Pozdrawiam
  • Level 22  
    Witam,

O której mówisz? O Everise czy NU Power?
  • User removed account  
  • Level 10  
    ja kupiłem everise to tak średnio mi podchodzi,ide ją wymienić na inną bo "GIĘTKIE PRZYŁĄCZE TRANSMISYJNE" wychodzi z tego wężyka i ociera o plastik i ogólnie jak chce sie dokrecic to trzeba sciągnąć plastik na dół i jak mocniej sie dokreci to potem wyrabia sie to wejscie i jest problem z odkręceniem, sama szlifierka chodzi dobrze jest mozliwosc wymiany szczotek" regulacja obrotów standardowo i plus ma duzo koncówek ale niewiem jakiej jakosci bo dzis kupiłem i dzis oddaje ale chyba zamienie na tą samą, 2 lata gwarancji wiec loozik. na 10 daje 7