Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak zakodować centralny zamek noxon?

agneziaj 16 Wrz 2009 17:07 12963 5
  • #1 16 Wrz 2009 17:07
    agneziaj
    Poziom 11  

Witam forumowiczów. Czy jest w ogóle coś takiego jak rozkodowanie się centralki? Bo centralny zamek działa ale pilot już nie. Baterie wymieniłem na nowe a pilot dalej nie działa. Słyszałem że ponoć potrafi się coś blokować a nie mam instrukcji do tego:) Poprzedni właściciel sam to instalował, zakupił na allegro centralkę i to montował. Pilot to scyzoryk z nowszego modelu vw bo jest to tylko stary golf III;) Czy ktoś z forumowiczów wie jak to rozkodować, ewentualnie sprawdzić czy to wina pilota bo mam tylko jeden:((( Pozdrawiam wszystkich serdecznie:)

2 5
  • #2 16 Wrz 2009 19:10
    Dyzio 1
    Poziom 17  

Naciśnij przycisk w centralce.Zapalą się kierunki,naciśnij dowolny przycisk w pilocie.Kierunki zgasną i powinno działać.

3
  • #3 17 Wrz 2009 13:53
    agneziaj
    Poziom 11  

Kurcze, ale u mnie nie ma żadnych przycisków na żadnym z tych 2 czarnych pudełek od tego centralnego zamka:((

1
  • #5 17 Wrz 2009 17:38
    agneziaj
    Poziom 11  

No przepraszam, że nie doczytałem dokładnie; bez nerwów:) Szkoda, swoją drogą, że Gliwice tak daleko, znacie się na tym:) Dobrałem się do środka tych czarnych pudełek(jedno skręcane na wkręty, drugie na zatrzaski) ale nie znalazłem żadnego przycisku...

3
  • #6 18 Wrz 2009 07:28
    Dyzio 1
    Poziom 17  

Zamontowałem ich kilkanaście sztuk o różnych symbolach i w każdym zgodnie z instrukcją programowanie pilota odbywa się poprzez naciśnięcie mikroswicha w centralce.

3