Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Versa 5 - powiadamianie telef.

16 Wrz 2009 20:33 1943 3
  • Specjalista elektryk
    Witam

Chciałem iść z duchem czasu ;) i zamówiłem Verse 5 - z przekonany, że będzie to kontynuacja Integry - trochę jestem zły, bo znowu poprzestawiali funkcje, menu i po co to mieszanie ?? - nie będę tu żalów wylewał.

Panowie, programowałem z klawiatury lcd - prościutki system, 1 czujka, 1 napad - niestety nie uruchomiłem powiadamiania telefonicznego. centralka nie wybiera - nie zajmuje linii telefonicznej.
    W opcjach globalnych zaznaczone telef., ilość kolejek powtórzeń 2/2, ustawione powiadamianie głosowe, podłączony SM2 i cisza - jakieś wskazówki zanim pofatyguję się podłączyć komputer ?
    pzdr
  • Pomocny post
    Poziom 26  
    Witam.
    Przydział zdarzeń ??

Pozdrawiam
  • Pomocny post
    Poziom 12  
    przydział zdarzeń: K/T 01 00000000
    K-komunikat
    T- telefon
    01- nr komunikatu (mozesz zmienic na inny od 1-16 dla głosowego 1-64 dlapagera)
    00000000- przypisanie zdarzenia do kolejnych numerów telefonu 0= NIE 1=TAK

Przykład. Pierwszy komunikat na 3 pierwsze i 5 numer

K/T 01 11101000

Dodano po 50 [sekundy]:

przydział zdarzeń: K/T 01 00000000
    K-komunikat
    T- telefon
    01- nr komunikatu (mozesz zmienic na inny od 1-16 dla głosowego 1-64 dlapagera)
    00000000- przypisanie zdarzenia do kolejnych numerów telefonu 0= NIE 1=TAK

Przykład. Pierwszy komunikat na 3 pierwsze i 5 numer

K/T 01 11101000
  • Specjalista elektryk
    Dzięki panowie

szuwax22 - dokładnie te namiary dostałem z Satela - tu był pies pogrzebany, sam bym na to nie wpadł.

Ostatni DloadX obsługujący także centrale Versa - nie jest jeszcze gotowy - tzn - nie można go uruchomić na komputerze (nie wiem, czy wszystkich) - informatycy pracują nad poprawką.

Pozdrawiam