Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sprzedam kolumny Alton, marantz, pioneer. Drukarkę laserową i inne ;)

Cinek_as 16 Wrz 2009 23:47 1577 5
 • #1
  Cinek_as
  Poziom 21  
  Witam, po ponad 1,5h godzinnym pisaniu na temat spzetu i próbie wysłania tego na serwer wszystko się skasowało mam dosc ręce mi opadły więc piszę szybko i na temat:

  Kolumny Alton 80w 8Ω brak jedngo głosnika, reszta do regeneracji. Zwrotnice są jak i równiez maskownice. stan oceniam na 4.
  cena 80pln

  Kolumny pioneer. kolumny trójdrożne brak narazie sredniego oraz wysokiego tonu(wymontowane głosnika są). Wszystko grało ładnie do czasu odstawienia ich ;) Poprzedni własciciej majstrował przy bass reflexach wiec z tyły niezaciekawie to wyglada. Mam do nich maskownice.
  Cena 80pln

  Kolumny Marantz w jednej brak głosników w drugiej wszystkie do regeneracji. Stan oceniam na 4+
  cena 40pln

  Jedna kolumna unitrowska, głosnik sprawny, oryginalny przewód, wyglada nawet nawet ;)
  cena 10pln

  Głosniki do regeneracji: 2x tonsil 2xfirma krzak(30cm grały naprawdę zacnie)
  cena 20 pln od kompletu ;)

  Cd-player denon podłaczony do sprawdzenia, odłuchałem może ze 2 kawałki wydawało się wsystko ok poczym wylądaował na półce ;) Sprzedaje jako uszkodzony!
  Cena 25pln

  2x Zodiak Jeden podłaczony sprawdzony sto lat temu, zagrał wydawało się OK drugi raczej tylko czesci. Do tego mam jakis wzm unitry ktory dodam gratis ;)
  Cena 30pln

  Drukarka laserowa Kyocera FS-1750 Stan jest mi zupełnie nieznany kupiłem od kolegi z firmy kiedy była u nas zmiana drukarek na niby nowsze ;) Niby podobno działa. Ale ile w tym prawdy to niewiem ;)
  cena 30pln

  Sprzedam kolumny Alton, marantz, pioneer. Drukarkę laserową i inne ;) Sprzedam kolumny Alton, marantz, pioneer. Drukarkę laserową i inne ;) Sprzedam kolumny Alton, marantz, pioneer. Drukarkę laserową i inne ;) Sprzedam kolumny Alton, marantz, pioneer. Drukarkę laserową i inne ;) Sprzedam kolumny Alton, marantz, pioneer. Drukarkę laserową i inne ;) Sprzedam kolumny Alton, marantz, pioneer. Drukarkę laserową i inne ;) Sprzedam kolumny Alton, marantz, pioneer. Drukarkę laserową i inne ;) Sprzedam kolumny Alton, marantz, pioneer. Drukarkę laserową i inne ;) Sprzedam kolumny Alton, marantz, pioneer. Drukarkę laserową i inne ;) Sprzedam kolumny Alton, marantz, pioneer. Drukarkę laserową i inne ;)
 • #3
  Gimmy Breaker
  Poziom 11  
  Aktualne głośniki do regeneracji?
 • #4
  Cinek_as
  Poziom 21  
  Aktualne wszystko :) Najlepiej przedzwonic!!
 • #5
  wkj
  Poziom 35  
  Cinek_as poszedł priw.