Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Sklep ElwronSklep Elwron
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Opel Astra G 2,0 DTL trudności z uruchomieniem silnika

17 Wrz 2009 08:45 3270 5
  • Poziom 9  
    Witam czy ktoś może mi pomóc. Mam Opela Astre II G 2,0 DTL z 1999. ostatnio miałem przypadek ze auto nie chciało zapalić. nie rano ale w samo południe ( przez godzinę nie mogłem jej odpalić ale wróciłem za jakieś dwie godziny i zapaliła bez problemu) dowiedziałem sie ze te modele do któregoś roku wychodziły z jakąś wadliwą częścią która niby mieści się w stacyjce i i przestaje działać w wysokich temperaturach. Czy ktoś miał podobny problem i może mi cos na ten temat napisać. Poza tym autko sprawuje sie świetnie bez żadnych problemów
  • Sklep ElwronSklep Elwron

• Poziom 27  
    Witam kolego wadliwa to w gtym aucie była pompa wtryskowa typu vp 44 poczytaj sobie trochę nawet na forum na ten temat
    Pozdrawiam
  • Sklep ElwronSklep Elwron
  • Poziom 9  
    Tylko że ja nie mogę auta odpalić jak długo postoii w słańcu jak chcę zapalić to nie mogę a po wyłączeniu zapłonu włancza się wentylator od klimy i chłodnicy. tu coś jest powalone z elektryką chyba?

Dodano po 2 [minuty]:

A jak jest zimny to pali idealnie w trasie też ok. niewiem co może być grane.
  • Poziom 9  
    No to mam wymienić te bezpieczniki? i czy to może być uzależnione od temperatury?
  • Poziom 14  
    Raczej tak jak kolega niuniu36 ci podpowiada,niestety w tym 2.0 i 1.7 jest to częste.Jednak możesz łatwo to sprawdzić,traf na moment jak przestanie palić , zdejmij rure dolotową powietrza i psiknij do kolektora ssącego samostartu.Jeżeli na chwilę odpali to już masz odpowiedez,jeżeli nie prychnie to pozostaje ci diagnostyka Tech 2.W własnym zakresie możesz przelecieć wszystkie bezpieczniki,czy któryś nie jes lużny