Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

nokia 6210, zasieg

jabloniec 13 Cze 2004 18:04 1203 6
  • #1 13 Cze 2004 18:04
    jabloniec
    Poziom 10  

mam pytanie znowu odniosnie N 6210, kupilem i czasami jest tak ze jak mam ja w kieszeni to gubi zasieg, jak ja wyjme i potrzymam chwile w dloni to lapie, nawet pelny. Czy to jakas wada do naprawienia, czy lepiej ja sprzedac puki jeszcze dziala??

0 6
  • #2 13 Cze 2004 22:25
    sqnhead
    Poziom 21  

Ja to mam dwie takie. I szczerze mówiąc to nawet po naprawie mają jakies problemy, niestey niewiem gdzie leży przyczyna. I poprostu leża.
    Jak sprzedam to bedzie mi ktoś dymił że mu trefniaka sprzedałem.

Pozdrówka Sqn Head
    http://www.hanza-bart.pl

0
  • #3 14 Cze 2004 10:22
    jabloniec
    Poziom 10  

zawsze mozna zaznaczyc ze jest taka usterka, u mnie jest ale nie zawsze

0
  • #4 14 Cze 2004 12:11
    arem
    Poziom 39  

te usterki sa do naprawy. Na początek przyjrzeć sie antenie i gniazdu anteny zewnetrznej - czy nie na tam przerwy.
    Jeśli jest Ok to sprawdzenie generatora 26MHz jak i przegrzanie układów cobba i hagar. Jeśli nie pomaga to uaktywnić netmonitor i według niego sprawdzać czy działa odbiornik i nadajnik na obu pasnach. Jeśli ucieka sygnał to netmonitor powinien pokazać czy jest uszkodzenie po stronie odbioru czy nadawania. Potem serwisówka i sprawdzenie poszczególnych punktów pomiarowych dla danego toru / nadajnik lub odbiornik /.

0
  • #5 15 Lip 2004 10:56
    Anonymous
    Użytkownik usunął konto  
  • #6 15 Lip 2004 14:01
    gufiak
    Poziom 21  

Prościej: udaj się do serwisu :)
    Żeby to dokładnie opisać, to chyba by było trzeba z pół godziny poświęcić na opisywanie szczegółów... A nie każdy ma tyle czasu...

0
  • #7 15 Lip 2004 20:08
    slawko_k
    Poziom 33  

Wydaje mi sie ze kolejnosc powinna byc troszeczke inna. Najpierw netmonitor a potem grzanie ( znaczy najpierw diagnoza )

arem Jak mozesz to powiedz mi jak w NM sprawdzic oba pasma??

0