Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

7018 UCI na TNK + coś do tego - jak sie zabrać ?

odar 18 Sep 2009 12:53 3076 7
    odar
    Level 10  
    Witam. Jak w temacie: mam Ferdka 7018UCI z kartą TNK ust na HB 13 E działa ok, tylko tak to już jest, że w miare jedzenia apetyt rośnie. Myślałem nad czymś takim żeby dokupić moduł i karte np. CP czy C+ czy czegokolwiek i dobić te pare programów. Nie wiem tylko jak wygląda sprawa z tunerem. Półki co śmiga na sofcie preferowanym pod tnk ze strony fergusona. Ale widziałem że jest tam soft na inne platformy - nie wiem jak się robi takie rzeczy od strony programowej 2 platformy na jednym tunerze. I jeszcze takie pytanie: jeśli nie chciałbym robić zeza, tylko dostawić sobie drugi talerz i ustawić na astre czy coś innego - w zależności od potrzeb potem te 2 talerze spiąć na Diseq -> czy takie rozwiązanie zadziała i czy jest w miare poprawne. Prosze o jakieś podpowiedezi, jestem jeszcze stosunkowo świeżym zawodnikiem w temacie SAT. Pozdrawiam.
    User removed account
    User removed account  
    odar
    Level 10  
    Co do kosztów to wychodzi pare dyszek drożej, miejsce na ant mam i maszcik równierz. To taka moja fanaberia - nie wiem czemu zez jest dla mnie takim kombinowanym rozwiązaniem.
    User removed account
    User removed account  
    odar
    Level 10  
    No właśnie też mi sie tak wydawało. Nie musze maglować pomiędzy 2 sat - i szukać kompromisu z sygnałem tylko dopinam 2 talerz i po sprawie. Ale bardziej zastanawiam się nad tym którą karte sobie dopiąć co jest na tyle fajnego za co warto wydać troche kasy i sie nie nudzić ? Najlepiej nie każdy napisze co on by polecił. :D
    User removed account
    User removed account  
    odar
    Level 10  
    Kolego mihal2002 widze że temat znasz dobrze - zapytam więc może czy mógłbyś przybliżyć mi temat modułów ICE Crypt. Podobno działają bez kart abonenckich. Nie do końca rozumie o co w tym chodzi, na jaką jest to platforme i jak sie to ma do mojego pomysłu ?
    kajron
    Level 29  
    odar zapraszam Link wszystko co potrzeba wiedzieć i co można uzyskać