Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Xerox 5020 - service manual

maly_pl 18 Sep 2009 14:29 7094 8
    maly_pl
    Level 19  
    Witam
    Poszukuje serwisówki do Xerox 5020 lub odpowiednika tej maszyny z której service manual by spasował.
    Przy okazji zapytam - jak się sprawdza liczbę kopii w tym urządzeniu?

Pozdrawiam
  • Helpful post
    Damian1253
    Level 22  
    Przyciskasz symbol KLUCZYKA i czekasz aż pojawi się P na wyświetlaczu. Potem wpisujesz 23 i START. Pojawią się pierwsze trzy cyfry licznika i po chwili kolejne trzy. Całość czytana od początku daje pełny licznik.
    maly_pl
    Level 19  
    Dziękuję za info co do liczników.
    Serwisówki chyba nie uda się zdobyć....
    serwisant85
    Level 14  
    A u mnie ta kompibancja nie działa. Trzymam "kluczyk" i nic sie nie dzieje. :(
    suzukis
    Level 17  
    serwisant85 wrote:
    A u mnie ta kompibancja nie działa. Trzymam "kluczyk" i nic sie nie dzieje. :(

W takim razie masz wersje sieciową DN - tam się sprawdza inaczej - drukujesz raport.
    Wciskasz przycisk "2" na ok 4sekundy, później nie puszczając go wciskasz jeszcze STOP (ten czerwony) i maszyna wydrukuje Ci raport, gdzie znajdziesz stan licznika.
    andrzej2000
    Level 20  
    Witam
    Zdobyłem service manual w pliku pdf do tego urządzenia. Czy nadal go potrzebujesz?
    revolt2
    Level 17  
    a mam takie pytanie pali mi sie kontrolka wymień bęben , o co tak na prawdę chodzi ? i co należy zrobić by to znikło ?
    maly_pl
    Level 19  
    Albo wymiana modułu bębna, albo chipa - chociaż nie wiem czy są, sam się w to osobiście nie bawiłem. Moduł jest wydajny a patrząc na jego stan pod koniec pracy to chyba drugiego życia nie wytrzyma. Dzięki za udostępnienie plików z serwisówkami. Temat rozwiązany, zamykam.