Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

G這郾iki Logitech Z-2300 - nie dzia豉 subwoofer

18 Sep 2009 19:49 7792 15
  • Level 12  
    Witam. mam g這sniki logitech z -2300 od okolo roku i do tej pory spisywaly sie bezzarzutu
    Ale od pewnego czasu jedno ze wyjsc subuwera na g這郾iki nie dzia豉 i nie weim dlaczego prosze o pomoc!!!!
    [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj si
  • Level 2  
    Witam.
    U mnie nastapi w豉郾ie ten sam problem!
    Wejscie u subwoofera lewej satelity prawie nie dziala, pisze prawie gdyz po podlaczeniu wydobywa sie dzwi瘯 ale bardzo bradzo cichy .
    Teraz moje pytania brzmi.
    Jaka opcja naprawy bylaby najlepsza?(brak gwarancji)
    Jaki bylby koszt naprawy gdybym oddal do serwisu ktory zajmuje sie takimi naprawami?

Prosi豚ym rowniez autora tematu o info z rozwiazaniem tego problemu jezeli oczywiscie zostal rozwiazany.
  • Level 24  
    To 瞠 nie dzia豉 to mo瞠 by wr璚z wszystko jak pisze kolega Kuniarz.

Nie ma co si rozpisywa gdy nie widz帷 tego nie jestem w stanie okre郵i usterki.

Koszt naprawy w przypadku zimnych lut闚 i sprawdzenia poprawno軼i dzia豉nia to max 50z lecz je郵i (w co w徠pi skoro cicho gra) spalenia jakiego elementu to my郵 瞠 do 100z.

Pozdrawiam!
  • Level 15  
    A masz mo磧iwo嗆 za豉twienia pilota?
    mam 3 takie zestawy. I jak pada造 piloty to albo sub nie gra(wcale sie nic nie pali這) i ciszej gra豉 satelitka. Wi璚 mo磧iwe 瞠 to pilot.
    Je郵i nie to ko鎍闚ka mocy.
  • Level 2  
    Nie nie mam takiej mozliwosci niestety....a jezeli to wina pilota to nie da sie go raczej juz naprawi prawda?
  • Level 17  
    Te logitechy to strasznie sie psuja. co 2 temat na forach to o zepsutych logitechac a ja kupilem zestaw 2 lata temu 2.1 i smiga na filmy, nie moge suba przedmuchac jeszce do tego
  • Level 2  
    Moje dzialaly jakies 1.5 roku wiec nie jest az tak zle jeszcze......czekam na informacje z tym pilotem moze ktos bedzie mial na zbyciu...
  • Level 15  
    A co dok豉dnie pad這 CI w pilocie? Tam nie ma skomplikowanej elektroniki, rzek豚ym nie ma jej tam prawie wcale. Potencjomentr, rezystor na krzy i zwory.
  • Level 2  
    Co dokladnie to nie wiem po prostu sugeruje sie Twoja wypowiedzia na temat ciszej grajacej lewej satelity....

Je瞠li przyczyna bylby ten pilot co w takim razie byloby z nim nie tak?

Edit.Po pod陰czeniu sluchawek rowniez nie dziala lewa.(do pilota)
  • Level 13  
    ja te mam problem w g這郾ikach creative inspire p380. sub gra cichutko ale po chwili si "odetnie" i gra dalej, co to moze by?
  • Level 2  
    Witam
    pod陰cz si pod temat, ot騜 dzi moje Logitech Z-2300 przesta造 dzia豉 z zupe軟ie dziwnego powodu. Po pod陰czeniu w gniazdo s逝chawkowe jacka ( takiego http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons.../b8/3mm5_jack_4.svg/377px-3mm5_jack_4.svg.png Link" target="_blank" rel="noopener nofollow ugc" data-caption="" class="postlink "> http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons.../b8/3mm5_jack_4.svg/377px-3mm5_jack_4.svg.png Link ), i nagle w g這郾ikach co g這郾o zabucza這, huk這, (co jak wybuch bomby) i g這郾iki przesta造 dzia豉.
    lampka na pilocie 鈍ieci si nadal, ale ju g這郾iki nie graj.
    co mo瞠 by przyczyn?
    pilot si zepsu?
  • User removed account  
  • Level 2  
    O kurcze, a ile taka ko鎍闚ka mocy / uk豉d scalony mo瞠 kosztowa?
    bo, w takim razie nie wiem czy op豉ca si to naprawia, czy te kupi jaki wzmacniacz od samochodu i podpi望 sobie do niego g這郾iki od Logitech'a.
    a tak na marginesie, to tymi s逝chawkami to spali貫m? taki zdolny jestem?
  • User removed account  
  • Level 2  
    Mam co podobnego lampka dzia豉 na pilocie a zestaw nie wydaje d德i瘯u . mianowicie s逝chaj帷 muzyki co zatrzeszcza這 i polecia dymek z uk豉du i takiej srebrnej foli oddzielaj帷a rz康ek uk豉d闚 od odprowadzania ciep豉 na zdj璚iu oznaczone strza趾 co to jest ?? i czy sam dam rade to zmieni ile mo瞠 kosztowa naprawa?

G這郾iki Logitech Z-2300 - nie dzia豉 subwoofer