Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Renault Laguna nowy kluczyk

18 Wrz 2009 20:41 8680 19
  • Poziom 11  
    Witam.
    Zakupiłem nowy kluczyk, już używany do innej Laguny.
    Próbowałem go przyuczyć wg opisów w różnych serwisach internetowych lecz bezskutecznie.
    Czy trzeba go może "wyczyścić"
    W jaki sposób to zrobić lub gdzie.
  • Poziom 39  
    Chodzi Ci o otwieranie radiem centralnego zamka czy o immobilizer?
    Pozdr.J.
  • Poziom 35  
    pod pewnymi warunkami może się udać sterowanie cz natomiast immo niestety nie
  • Poziom 28  
    witajcie !
    powiem ci że zakup bezsensowny całkowicie !
    opisy jakie zebrałeś są przydatne tylko wtedy gdy przestanie ci działać działający z tym samochodem kluczyk . Klucz mógłbyś wpisać clipem naprzykałd jeśli znasz pin kod .trzeba by jej immo off zrobić założyć zdalne strowanie i będziesz bardzo zadowolony a tak? Ja immobilisery i Autoalarmy robie codziennie renówkę mam opanowaną i wiem dobrze co pisze
    generujesz sobie zbedne koszty nawet jak o w koncu wpiszesz to koszty podobne i dalej jestes zdany na łaske działjacego badz też nie kluczyka w sprawie immo off mogę ci podpowiedziec ale na priva

Dodano po 8 [minuty]:

Aha nie napisłaś dlaczego kupiłeś inny kluczyk jesli dlatego że przestał działać to nie koniecznie musi być to wina klucza nieraz sie w aucie odbiornik zalewa i tez kich w tedy z wpisania czym kolwiek nowego klucza nici
  • Poziom 11  
    adamjur1 napisał:
    Chodzi Ci o otwieranie radiem centralnego zamka czy o immobilizer?
    Pozdr.J.

Chodzi o otwieranie "radiowe" cz z immo nie ma problemu mam znajomego i da rade to zrobić.
  • Poziom 28  
    Kolego voytexq
    można zrobić radiowe w każdej chwili a immo off ci zrobie pisałem wczoraj na priva
    tylko troche wiecej o Aucie dalej nie wiem czy masz benzyne czy diesla i jakie masz equ?
  • Poziom 11  
    Wyłaczyć immo też potrafię, chodzi mi o kluczyk czy można go przeprogramować, chcę mieć 2 oryginalne a nie dodatkowe piloty.
    Mam Lagunę z 98' po lifcie, benzyna
  • Poziom 28  
    Nie zrobisz tego chba że masz pin czyste Biny do equ i ...... Wtedy możesz wprogramować w przeciwnym razie zapomnij nie zrobisz tego i mówie ci że nikt ci zrowych binów nie da musisz sobie z czegoś fabrycznie nowego pisać .
    Tak wiec zostaje ci tylko wywalić immo i założyć radiówkę jak wątpisz w to co napisałem spytaj w serwisie reno ,klucznika ,lub dobrego elektronika samochodowego powie ci to samo co ja tutaj także jak nie masz innych pytań możesz zamknąc temat chyba rozwiałem wszystkie twoje wątpliwośći

Dodano po 3 [minuty]:

Zostaje ci kolego dać zarobić pracowniką renówki i zapłacić 500 i w niektórych serwisach jeszcze 100 za wpisanie nowego czystego klucz powodzenia
  • Poziom 10  
    Witam tu obecnych!
    mam pytanie,dotyczace immobilajzera,chcialbym wymontowac go i wstawic nowa stacyjke i CZ i potrzebowalbym schemat inatsalacji elektrycznej do laguny 1,6 16v 98.by nie zamontowac to poprawnie.
  • Poziom 15  
    Wymontowanie immo z renault to nie takie proste. Potrzebna ingerencja w sterowniku silnika.
  • Poziom 10  
    wyobrazam sobie ,ze nie bedzie to takie proste A8quattro,lecz mam dostepny taki sam model lagunu na szrocie i mysle o zamianie calego tego systemu,czyli immo,stacyjka plus zamek w drzwiach.czy to ma jakis sens?i czy bedzie dzialalo w moim aucie po poprawnym podlaczeniu.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 10  
    hmmm...czyli jest to mozliwe,jesli posiadam drugie takie auto do totalnej rozbiorki,to i ten blok wtrysku bedzi emozna wymienic,ale szczerze mowiac nie wiem gdzi emam tego szukac,i myslisz ze to bedzi enajlepsza opcja ,ktora zastapi mi kupno nowego kluczyka z salonu?nie potrzebuje zabezpieczenia tego auta immo,zamek w drzwiach mi wystarczy,wie cmoz eoposcic ten temat z immo i wstawic stacyjke tylko i zamek w drzwiach?

Dzieki Metronik za dołaczenie sie do tej rozmlowy.
  • Poziom 10  
    oki,da sie zrobic!

Dodano po 1 [godziny] 40 [minuty]:

Juz wiem gdzie znajduje sie sterownik silnika w moim aucie,ae jeszcze pytanie,czy musze caly czy tylko poszczególną kość?i czy odlaczyc immo to znaczy wypiąć tylko te dwie kostki pod kokpitem co sie znajduja z układu?jutro bede testował Wasze wszystkie rady i zapewne pojawią sie nowe pytania i sprawdzimy zgodność Waszych odp.może posiadasz jeszcze jakies wazne wskazowki dotyczące wymontowywania tego ukladu,czyli stacyjki,immo oraz sterowniia silnika.
  • Poziom 10  
    Tak,chce samemu to zrobic,co masz na mysli "ryć"?chodzi o rozbieranie jego wewnatrz,czy jako wyciagniecie jego z gniazda.dokladnie nie wiem jak to wyglada,ale juz wiem gdzie sie znajduje pod maską.
    możliwe ,ze jest zagumowany jako izolacja dodatkowa,wiec co radzisz,starać sie sciagnać tą gume lubobudowe?
  • Poziom 10  
    Czy sterowniik silnika znajduje sie obok akumulatora i jest to taka metlowa puszka? chodzi o renault laguna 1.6 16v 98r. czy wie ktos moze i moze pomoc w ziidentyfikowaniu tego???

Dodano po 5 [minuty]:

Chce wymontowac immo,sterownik silnika,i stacyjke.co do immo i stacyjki to wiem gdzi eto jest i jak wyglada a co do sterownika silnika ni ejestem pewny,ponoc miala byc to czarna puszka z lewej strony silnika,takiej ni emam,jest metalowa(nie zalana guma) srebrna puszka,dosc plaska.Prosze o pomoc jesli ktos wie co i jak.Pozdrawiam
  • Poziom 10  
    Czy zamontowane jest to na obudowie silnika czy tez z przodu obok akumulatora?u mnie widac srebrna puszke dosc plaska,okolo 3cm szerokosci przykrecona jakby do przedniej czesci karoserii.mialo to byc z lewej strrony ,lecz znajduje sie to z prawej strony obok akumulatora.czy to jeste TO?

Dodano po 5 [minuty]:

Czy KTOŚ posiada może zdjęcie STEROWNIKIA SILNIKA do Laguny 1.6 /98r???będzie łatwiej.

Dodano po 26 [minuty]:

Renault Laguna nowy kluczyk

tak wyglada sterownik silnika plus stacyjka,lecz nie wiem gdzie on jest zamontowany w aucie.