Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem z Gadu Gadu mobile w Nokii E61

pukash 18 Wrz 2009 21:00 2193 4
  • #1 18 Wrz 2009 21:00
    pukash
    Poziom 8  

Witam tak jak w temacie otóż posiadam nokię E61 i chciałem sobie na niej zainstalowac mobilne gg niestety mam mały problem otóż gdy łączę się poprzez wlan ze stroną gdzie jest link do aplikacji klikam na pobieranie kreator prowadzi mnie do momentu wyboru miejsca gdzie chciałbym je zainstalowac wybieram, naciskam ok i w tym momencie telefon krzyczy że połączenie przerwano i z instalacji nici próbowałem wiele razy zmieniałem ustawienia internetu i za każdym razem jest to samo. Próbowałem też pobrac plik z gg i wrzucic bezpośrednio na kartę i ztamtąd zainstalowac ale krzyczy że plik uszkodzony możliwe że to wina źródła z którego pobierałem (chyba ze strony pc worldu) Jeśli koledy znają przyczynę bądź jakąs inną metodę instalacji niż te co podałem to chętnie bym się zapoznam.

Z góry dziękuję i pozdrawiam
    pukash

Popraw temat!!

Proszę zapoznać się z regulaminem.

mod.fischer8

0 4
  • #2 18 Wrz 2009 22:18
    andreee
    Poziom 24  

problemem jest sama aplikacja... Skąd taki genialny pomysł żeby używać do gg w fonie najgorszej aplikacji do tego a która w dodatku trzeba płacic abonament? zainstaluj gochata jest o niebo lepszy

0
  • #3 18 Wrz 2009 22:47
    pukash
    Poziom 8  

Ehh problem chyba nie leży w aplikacji tylko w moim telefonie z gochatem to samo przychodzi sms z linkiem gdy na niego wchodzę i zatwierdzam instalację na pamięci telefonu znów nagle wyskakuje czerwony wykrzyknik że połączenie przerwano :(

0
  • #4 18 Wrz 2009 22:49
    andreee
    Poziom 24  

spróbuj instalować aplikacje poprzez połączenie nie przez wifi a za posrednictwem transmisji danych operatora(gprs/3g) - tak musi pojsc nie ma sily

0
  • #5 18 Wrz 2009 23:01
    fokus73
    Poziom 27  

Nie bardzo wiem jaki jest problem. Mam Mobilne GG(płatne) i MobiDesk (chyba free) i każdy normalnie się zainstalował i działa czy to przez GPRS (INTERNET) czy WI-FI. Weź instaluj przez PC Suite nie ma możliwości żeby nie chodziło.

0