Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Hyundai Pony 91r 1.5 benzyna/gaz 72 KM - szarpanie

18 Wrz 2009 21:57 2979 4
  • Poziom 14  
    Witam. Wymienialem ostatnio uszczelke pod glowica bo mi olej uciekal i postanowilem ustawic przy okazji rozrzad poniewaz od momentu kiedy go kupilem silnik nie chodzil rowno i to nie byla wina regulacji gazu lub zaworow.... Wymienilem uszczelke, ustawilem kola na znaki i zlozylem.... odpalam auto.. po chwili odpalilo i chodzilo... ale dalej nie chodzi tak jak powinno.. rozrzad na bank jest dobrze ustawiony, gaznik takze mam wyczyszczony... filtry powietrza, gazu oraz oleju nowe.... nie mam pojecia co to moze byc....Dodam jeszcze ze autko chodzi tak samo na benzynie jak i na gazie. Macie jakies propozycje ?
  • Poziom 14  
    Witam. Ustawilem od nowa zaplon i chodzi lepiej... Wsiadlem dzis w auto i chcialem sie nim przejechac zeby zobaczyc jak jezdzi.... wsiadam odpalam auto i ruszam... i nagle szarpniecie autem i zgasl... odpalam i daje wiecej gazu i jakos jedzie... ale to nie jest ten samochod... wolno sie rozpedza i szarpie przy kazdym ruszaniu z miejsca, a sprzegla nie chce spalic zeby w miare rowno ruszyc.... az sie ludzie patrza co on tak kula...NIer ma roznicy czy "jade" na gazie czy na benzynie. Pomocy.
  • Poziom 36  
    Witam, miałem kiedyś takiego Hyundaia i podobny problem, przyczyną był moduł zapłonowy (200zł niestety). Dobrze by było gdybyś go mógł podmienić na próbę bo mogą być jeszcze inne przyczyny.
    P.s.
    Swój moduł naprawiłem po czasie, odlutował się element wykonawczy od płytki.
  • Poziom 14  
    Witam. Niestety nie mam jak podmienic... Ale gdy krece aparatem to reaguje momentalnie... tak czy siak obroty mi troszke faluja na gazie jak i na benzynie... teraz mnie bardziej martwi to szarpniecie i gasniecie silnika gdy ruszam.... :(