Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Gamma CC- zepsuty włącznik + mała sprężynka

xo83 18 Wrz 2009 22:26 1972 0
  • #1 18 Wrz 2009 22:26
    xo83
    Poziom 8  

Witam serdecznie ponieważ jest to mój pierwszy post, więc aloha wszystkim.

Będe chciał puścić to radio na allegro, ale naj-sam-przód, czy też naj-sam-pierw
    muszę go zrobić bo inaczej będe musiał go sprzedać jako zepsute, jeśli się nie będzie dało tego zrobić to takie je sprzedam.

Do rzeczy:
    1 mój problem to zepsuty włącznik/wyłącznik (ciężko włączyć/wyłączyć radio). Gdzieś na forum przeczytałem, że ktoś sobie go oczyścił i zrobił, ale nie było opisu jak się dostał dostał do tego włącznika (tzn czyba od tego radia bo tylko opisane "gamma"), i nie wiem czy ja ten wyłącznik mogę wyjąć?
    Załączam do tego problemu zdjęcie nr 2 i 3.

;

Odkręciłem tą nakrętkę przy potencjometrze widoczą na zdjęciu nr 2, ale sam potencjometr nie chciał wyjśc. Czy muszę rozebrać całe radio aby się do niego dostać czy tego raczej się nie da zrobić?

2 mój problem to mała sprężynka którą znalazłem jak wyjmowałem radio którą widać na zdjęciu nr 4 i 5. Czy jest ktoś wstanie pomóc i czy damy rade ją włożyć w odpowiednie miejsce porozumiewająć się przez forum. Jeśli ona jest od kasety to sprzedam jako uszkodzone i może sobie ją ktoś włoży sam (bo po co teraz komuś kaseciok, ale kto wie!)

;

Noi jeszcze takie pytanko, bo sam teraz nie wiem czy mam kod od radia (muszę poszukać) bo jak wyczytałem na necie rozkodowanie to około 40zł, więc nie wiem czy "skórka warta za wyprawke"- to mój 3 problem.

Pozdrawiam

0 0