Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Kiedy podłączam telefon do komputera wyłącza mi się internet

dorad75 18 Sep 2009 23:15 1776 8
 • #1
  dorad75
  Level 10  
  Błagam pomóżcie!Próbowałam już chyba wszystkiego.Mam Sony Ericssona K770i a internet w playu(model modemu Huwaii).Kiedy tylko podłączam telefon do komputera natychmiast znika mi internet.Modem świeci tak,jak powinien,tak,jakby był,ale go nie ma.mam zainstalowane oprogramowanie z płyty dostarczonej wraz z telefonem(kupiony był nowy w salonie firmowym).Próbowałam odinstalowywać ten program i instalować na nowo,ale nic to nie dało.oprócz tego ten program nie widzi mojego telefonu.System go wykrywa,a sam program informuje,że nie podłączono żadnego telefonu.Próbowałam też aktualizować sterowniki,ale też nie przyniosło to efektu.komputer był sprawdzany programami wykrywającymi wszelkie robale i trojany,także tu raczej wszystko jest ok.proszę,POMÓŻCIE!!!
 • Helpful post
  #2
  Newelco
  Level 20  
  Komputer wykrywa telefon jako nowy modem podłączony do niego,więc stara się połączyć z siecią poprzez telefon-stąd te problemy.
 • #3
  dorad75
  Level 10  
  tak też myślałam,tylko co z tym fantem zrobić???bardzo to jest uciążliwe,bo za każdym razem po podłączeniu telefonu muszę restartować system...
 • #4
  lysy1980
  Level 32  
  Sprawdzić czy da się modem telefonu wyłączyć w Menadżerze urządzeń.
 • #5
  nutergsm
  Moderator of GSM
  Odinstaluj SEpcsuite i zainstaluj na nowo z tym ze wybierz instalacja nie standardowa i odznacz aby nie instalowało modemu.
 • #6
  dorad75
  Level 10  
  bardzo dzięki zaraz sprawdzę,bo może to być wina oprogramowania
 • #7
  Pocieszny
  Level 38  
  Usuń połączenie sieciowe odpowiedzialne za łączenie z telefonem.
 • #8
  dorad75
  Level 10  
  tylko jak to zrobić?po zainstalowaniu oprogramowania do telefonu i kiedy telefon jest podłączony mam w menadżerze urządzeń 2 dodatkowe niejako modemy,ale po wyłączeniu telefonu znikają.Na połączeniach internetowych niestety kompletnie się nie znam...
 • #9
  lysy1980
  Level 32  
  Przy podłączonym telefonie w menadżerze urządzeń kliknij na tych dwóch dodatkowych modemach prawym przyciskiem myszy i wybierz wyłącz - potwierdź komunikaty Windows które wyskoczą. Zrestartuj komputer, podłącz telefon i sprawdź czy coś się zmieniło.