Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Kiedy podłączam telefon do komputera wyłącza mi się internet

dorad75 18 Sep 2009 23:15 1776 8
    dorad75
    Level 10  
    Błagam pomóżcie!Próbowałam już chyba wszystkiego.Mam Sony Ericssona K770i a internet w playu(model modemu Huwaii).Kiedy tylko podłączam telefon do komputera natychmiast znika mi internet.Modem świeci tak,jak powinien,tak,jakby był,ale go nie ma.mam zainstalowane oprogramowanie z płyty dostarczonej wraz z telefonem(kupiony był nowy w salonie firmowym).Próbowałam odinstalowywać ten program i instalować na nowo,ale nic to nie dało.oprócz tego ten program nie widzi mojego telefonu.System go wykrywa,a sam program informuje,że nie podłączono żadnego telefonu.Próbowałam też aktualizować sterowniki,ale też nie przyniosło to efektu.komputer był sprawdzany programami wykrywającymi wszelkie robale i trojany,także tu raczej wszystko jest ok.proszę,POMÓŻCIE!!!
  • Helpful post
    Newelco
    Level 20  
    Komputer wykrywa telefon jako nowy modem podłączony do niego,więc stara się połączyć z siecią poprzez telefon-stąd te problemy.
    dorad75
    Level 10  
    tak też myślałam,tylko co z tym fantem zrobić???bardzo to jest uciążliwe,bo za każdym razem po podłączeniu telefonu muszę restartować system...
    lysy1980
    Level 32  
    Sprawdzić czy da się modem telefonu wyłączyć w Menadżerze urządzeń.
    nutergsm
    Moderator of GSM
    Odinstaluj SEpcsuite i zainstaluj na nowo z tym ze wybierz instalacja nie standardowa i odznacz aby nie instalowało modemu.
    dorad75
    Level 10  
    bardzo dzięki zaraz sprawdzę,bo może to być wina oprogramowania
    Pocieszny
    Level 38  
    Usuń połączenie sieciowe odpowiedzialne za łączenie z telefonem.
    dorad75
    Level 10  
    tylko jak to zrobić?po zainstalowaniu oprogramowania do telefonu i kiedy telefon jest podłączony mam w menadżerze urządzeń 2 dodatkowe niejako modemy,ale po wyłączeniu telefonu znikają.Na połączeniach internetowych niestety kompletnie się nie znam...
    lysy1980
    Level 32  
    Przy podłączonym telefonie w menadżerze urządzeń kliknij na tych dwóch dodatkowych modemach prawym przyciskiem myszy i wybierz wyłącz - potwierdź komunikaty Windows które wyskoczą. Zrestartuj komputer, podłącz telefon i sprawdź czy coś się zmieniło.