Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Przydatne źródła informacji tuningowych

111mishi111 19 Wrz 2009 09:53 576 1
  • #1 19 Wrz 2009 09:53
    111mishi111
    Poziom 8  

Mam z tym nie lada problem. Wśród tunerów,krąży wiele plotek na wiele tematów, chciałbym zarówno udowodnić że część tych plotek to bzdura a cześć prawda. Ale jak to udowodnić??? Bardzo prosto- internet to naparwde bardzo przydatne źródło, pod warunkiem ze wie sie czego sie szuka. Może mam złe metody poszukiwania, bo nie ma kazde pytanie potrafie sobie z pomoca internetu odpowiedzieć. Tak więc na poczatek prosze Was o PROFESJONALNE strony zawierające przydatne informacje o takich frazach jak:

-amerykańska szkoła tuningu
    -bezpieczny tuning
    -efektywne ospoilerowanie
    -itp.

tego typu informacje by mnie interesowały. Jeśli ktoś ma napisać mi " wpisz że gościu to co napisałeś i bedziesz miał" - dzięki za takie info, szukam raczej czegos bardzej wyrafinowanego. Poszukuje sprawdzonych informacji i doświadczeń innych kierowców-tunerów

Więc może ja zacznę od jeden stronki-tak w ramach przykładu o co mi chodzi, która wg. mojej oceny jest przygotowana bardzo dobrze pod względem merytorycznym-

http://tuning.pl/tuning.php?gid=45&......

dałem link do którejś z kolejnych stron informacyjnych. Jest ich 28. Na samym dole można zmieniać strony. Polecam, bardzo Ciekawa lektura. Od wyboru oleju do przyczyn jego ubytku...

0 1