Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Citroen c15 2003 schemat bezpieczników

19 Sep 2009 17:32 10675 2
  • Level 2  
    Witam, mam kłopot ze schematem bezpieczników w Citroenie C15, rok 2003. Kupiłem używany samochód, bez książeczki z obsugą techniczną. Mam książkę o C15 oraz instrukcję ale do starszych modeli. Dzisiaj mnie zatkało jak zobaczyłem że bezpieczniki są w innym miejscu, i do tego płaskie. Będę szczerze wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam
    [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • Level 14  
    Rysunek : d3ap17np

Rysunek : d3ap17np

Skrzynka 12 bezpiecznik(ów) kabiny
    Bezpieczniki A Zasilanie elektryczne Przypisanie
    F1 SH + akumulatora Blokada kierownicy
    F12
    F2 30A Przekaźnik ogólny (P) - kierunkowskazy - ogrzewana szyba tylna - zestyk stopu - radioodtwarzacz (+KK) - przełącznik ogrzewanej szyby tylnej - wycieraczka szyby - klakson
    F3 15A Zapalniczka - radioodtwarzacz (+ pamięć) - oświetlenie dołu lewych przednich drzwi - oświetlenie dołu prawych przednich drzwi - lampa sufitowa - zegarek (zestaw wskaźników) - przełącznik sygnału niebezpieczeństwa
    F4 SH Przełącznik oświetlenia sygnalizacji
    F5 30A Przekaźnik podnośnika szyby - moduł ryglowania wyjść
    F6 15A + po wyłączeniu zapłonu - + za stacyjką Przekaźnik ogólny - zestaw wskaźników (+KK) - złącze diagnostyczne (+KK) - przełącznik sygnału niebezpieczeństwa - silnik dmuchawy - światła cofania - przełącznik oświetlenia sygnalizacji
    F7 30A + za stacyjką Blok poziomu płynu w układzie chłodzenia silnika - złącze diagnostyczne - kalkulator sterujący silnikiem - sterownik świec żarowych - czujnik prędkości pojazdu
    F8 10A + światła postojowe Przełącznik tylnych świateł przeciwmgielnych
    F9 10A Światła pozycyjne - oświetlenie radioodtwarzacza - przełącznik sygnału niebezpieczeństwa - przełącznik tylnych świateł przeciwmgielnych - przełącznik ogrzewanej szyby tylnej - złącze diagnostyczne - oświetlenie zestawu wskaźników - oświetlenie klimatyzacji (sterowanie ogrzewania) - oświetlenie popielniczki - światła pozycyjne (zestaw wskaźników)
    F10 30A + akumulatora Zespół wentylatora chłodnicy
    F11 5A + po wyłączeniu zapłonu - + za stacyjką Układ kierowniczy ze wspomaganiem
    F12 15A + akumulatora Wielofunkcyjny przekaźnik podwójny sterowania silnika (styk 4-5)
    Złącze diagnostyczne
  • Level 2  
    Super, bardzo dziekuję, info jest wyczerpujące. Jakby jeszcze dołączyć obrazek było by bardzo super. W każdym razie i za to jestm wdzięczny. Pozdrawiam