Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Citroen c15 2003 schemat bezpieczników

bob65 19 Wrz 2009 17:32 9544 2
  • #1 19 Wrz 2009 17:32
    bob65
    Poziom 2  

Witam, mam kłopot ze schematem bezpieczników w Citroenie C15, rok 2003. Kupiłem używany samochód, bez książeczki z obsugą techniczną. Mam książkę o C15 oraz instrukcję ale do starszych modeli. Dzisiaj mnie zatkało jak zobaczyłem że bezpieczniki są w innym miejscu, i do tego płaskie. Będę szczerze wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam

0 2
  • #2 19 Wrz 2009 19:53
    micrus_poznan
    Poziom 14  

Rysunek : d3ap17np

Rysunek : d3ap17np

Skrzynka 12 bezpiecznik(ów) kabiny
    Bezpieczniki A Zasilanie elektryczne Przypisanie
    F1 SH + akumulatora Blokada kierownicy
    F12
    F2 30A Przekaźnik ogólny (P) - kierunkowskazy - ogrzewana szyba tylna - zestyk stopu - radioodtwarzacz (+KK) - przełącznik ogrzewanej szyby tylnej - wycieraczka szyby - klakson
    F3 15A Zapalniczka - radioodtwarzacz (+ pamięć) - oświetlenie dołu lewych przednich drzwi - oświetlenie dołu prawych przednich drzwi - lampa sufitowa - zegarek (zestaw wskaźników) - przełącznik sygnału niebezpieczeństwa
    F4 SH Przełącznik oświetlenia sygnalizacji
    F5 30A Przekaźnik podnośnika szyby - moduł ryglowania wyjść
    F6 15A + po wyłączeniu zapłonu - + za stacyjką Przekaźnik ogólny - zestaw wskaźników (+KK) - złącze diagnostyczne (+KK) - przełącznik sygnału niebezpieczeństwa - silnik dmuchawy - światła cofania - przełącznik oświetlenia sygnalizacji
    F7 30A + za stacyjką Blok poziomu płynu w układzie chłodzenia silnika - złącze diagnostyczne - kalkulator sterujący silnikiem - sterownik świec żarowych - czujnik prędkości pojazdu
    F8 10A + światła postojowe Przełącznik tylnych świateł przeciwmgielnych
    F9 10A Światła pozycyjne - oświetlenie radioodtwarzacza - przełącznik sygnału niebezpieczeństwa - przełącznik tylnych świateł przeciwmgielnych - przełącznik ogrzewanej szyby tylnej - złącze diagnostyczne - oświetlenie zestawu wskaźników - oświetlenie klimatyzacji (sterowanie ogrzewania) - oświetlenie popielniczki - światła pozycyjne (zestaw wskaźników)
    F10 30A + akumulatora Zespół wentylatora chłodnicy
    F11 5A + po wyłączeniu zapłonu - + za stacyjką Układ kierowniczy ze wspomaganiem
    F12 15A + akumulatora Wielofunkcyjny przekaźnik podwójny sterowania silnika (styk 4-5)
    Złącze diagnostyczne

2
  • #3 21 Wrz 2009 21:36
    bob65
    Poziom 2  

Super, bardzo dziekuję, info jest wyczerpujące. Jakby jeszcze dołączyć obrazek było by bardzo super. W każdym razie i za to jestm wdzięczny. Pozdrawiam

0
  Szukaj w 5mln produktów