Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

fabryczny alarm,rover,216,immobilizer

19 Wrz 2009 22:17 5603 6
  • Poziom 10  
    witam mam problem z fabrycznym immobilizerem,zablokował się po odłączeniu akumulatora,kod EKA jest znany,wprowadzony,lamka,gong znikął,samochodu nie można uruchomić,objawy jak immo,brak rozrusznika,brak połączenia z komputerem silnika(tester delphi ds150)
    pytanie:gdzie jest sterownik alarmu,cz,mam schematy autodaty muszę sprawdzić instalację itd,nie chcę pochopnie ściągać konsoli
  • Pomocny post
    Poziom 33  
    zanurkuj pod kierownice wisi tam blisko sciany grodziowej
  • Poziom 18  
    po podpieciu aku trzeba zsynchronizowac pilota.
  • Poziom 13  
    Witam
    Czujnik jest przy stacyjce a sam imobilaizer w części środkowej pod radiem (troszkę roboty by się do niego dostać) miałem podobny problem lecz niestety walnięty był komputer a po wymianie okazało się iż musiałem jeszcze dopłacić 140zł za usunięcie z komputera blokady immo . teraz jest ok choć iimmo już nie działa zamontowałem standartowy alarm samochodowy i jest SUPER.Więc ostrzegam nie kupować na allegro samych komputerów bo i tak auto nie odpali musi być bez immo lub trzeba kupiś komp i immo z tego samego auta.
  • Poziom 18  
    Vicki napisał:
    Witam
    trzeba kupiś komp i immo z tego samego auta.
    dodam jeszcze, ze piloty tez obowiazkowo.
  • Poziom 27  
    Po co ci konsole sciągać zobacz czy moduł nie wisi nad skrzynką bezpiecznikową nad nogami kierowcy pilociki można synchronizować wszyscy już wiedzą jak i wszysko bedzie śmigać
  • Poziom 13  
    moduł jest zawsze tam gdzie został zainstalowany. w skrzynce bezpieczników jest układ od sterowania centralnym i innymi układami np.przeciwmgielnym(czerwona puszka wciśnieta w skrzynke od tyłu bezpieczników.)
    twoje obiawy sugerują immo lecz sprawdż bezpieczniki i PRZEKAŹNIKI POD KOMPUTEREM które załączają pompę wtryski i zapłon A jeszcze jedno jak dojdziesz do problemu to podziel się nim z innymi co było przyczyną