Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Hp 2015dn Konfiguracja w sieci

21 Wrz 2009 08:48 3719 4
  • Poziom 21  
    Witam
    Chciałbym zapytać jak mogę skonfigurować drukarkę Hp 2015dn. Będzie w niej wymieniony formatter i tak na dobrą sprawę to nie wiem jaki będzie miała adres IP. Będzie ona podłączona w miejscu gdzie nie ma serwera DHCP więc adresu sobie nie pobierze. Co mogę zrobić żeby ustawić jej adres IP. Czy mogę coś pokombinować przez USB? Proszę o pomoc.
  • Spec od drukarek
    Jak wydrukujesz stronę konfiguracji karty sieciowej to będziesz miał numer IP na niej
  • Poziom 21  
    Ale pisałem że w placówce nie ma DHCP. To skąd ma sobie pobrać adres? no chyba że na sztywno podłacze ją do laptopa skrętką i przez www coś zrobię. mogę tak?
  • Poziom 10  
    Drukarka powinna mieć ustawiony swój adres sieciowy na sztywno. Gdy wydrukujesz stronę z konfiguracją to powinien być podany adres. Oczywiście podłączasz się kabelkiem cross (nie wiem czy drukarka ma autocrossa) i wbijasz się na drukarkę przez www.
  • Poziom 21  
    Temat do zamknięcia. Poradziłem sobie po swojemu :) Podłączyłem na sztywno to lapsa, srpawdziłem jaki adres sobie wymyśliła z AUTOIP no i laptop dostał podobny. Z przeglądarki ustawiłem to co miało być i drukarka śmiga.
    Dziękuję za odpowiedź.