Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Tania i dobra sekwencja do BMW e30 325 m20b25

21 Wrz 2009 19:53 3138 5
  • Poziom 14  
    Witam, mam zamiar założyć do samochodu instalacje lpg. Budżet na podzespoły to 1500 zł. Silnik 6 cyl. ma moc 170 KM a wtryski chodzą w półsekwencji. Jakich komponentów użyć ? Instalacja powinna być w miarę prosta w obsłudze i strojeniu - mam niemiłe wspomnienia z brc sequent i jego autokalibracją.
    Myślałem o stagu 300 + valteki czerwone + scorpion st + butla w koło.
    A może taki zestaw KME Diego G3.
    Czekam na propozycje, z góry dziękuje.
  • Poziom 34  
    stag to dobry pomysł i dobrze sobie poradzi z półsekwencją, ale valteki to juz zdecydowania nie do tego auta, kup magic jet , odrobinę droższe a duzo lepsze i żywotne.Zamontuj je w pozycji pionowej aby nie zarastały syfem z gazu, scorpion st 2 czyli po poprawce. Producent staga sprzedaje juz gotowe kity z magicami i scorpionem - będzie taniej niz kupowac osobno, choc magiki do tego auta najlepiej pojedyncze , wtedy wychodzą króciutkie wężyki do kolektora.
  • Poziom 26  
    montaż samodzielny? jeśli ma chodzić to STAG PLUS inaczej nie pojedzie z waltkami
  • Poziom 10  
    jak wyżej koledzy pisali STAG 300PLUS, Scorpion ST poprawiony, Magic Jety pojedyńcze, filtr FL-02 poprawiony, 1400 wystarczy. Pytaj na forum www.stag.com.pl
  • Poziom 26  
    raf77777 napisał:
    1400 wystarczy

czy aby na pewno ????????to nie wszystkie elementy układanki.
  • Poziom 10  
    1400 za podstawowe podzespoły które wymieniłem, do tego butla, wielozawór, wlew gazu, przewód miedziany, węże gumowe, złączki, trójniki do wody do gazu, interfejs.
    Jeżeli instalacja kładziona jest od podstaw to dużo nie zaoszczędzisz, do tego jeszcze dochodzi uzyskanie certyfikatu i brak gwarancji.