Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mp4 mp715sf lazer nie reaguje

21 Wrz 2009 22:43 3046 7
  • Poziom 2  
    Witam, mam takie stare cudeńko:

I nie mogę go za nic w świecie włączyć. Na początku dało się go podłączyć do komputera a teraz nic, po prostu nie reaguje, wyskakuje mi czy zainstalować urządzenie "mp3500" (chyba) biorę ok i nic to nie daje. Da się coś z tym zrobić?
    PS. Nie mam płytki z żadnym oprogramowaniem!
    PS2. Sry za jakość zdjęcia, robiona telefonem, na szybko!
  • Poziom 20  
    Witam

Jaki to model?

Pozdrawiam
  • Poziom 20  
    Mam podobnego z wyglądu (mój jest biało zielony, model MP715). Z boku obok przycisku power powinien być mały otwór reset. Spróbuj wcisnąć tam szpilkę - kiedyś w innym modelu pomogło (podłączasz do komputera i kiedy wykrywa go, ale nie działa wcisnkasz reset).
  • Poziom 2  
    Nie pomogło wyskakuje mi że nie można zainstalować sprzętu

Edit.
    Udało mi się go podłączyć do kompa ale nadal nie mogę go włączyć żeby posłuchać muzyczki proszę o pomoc

Dodano po 1 [godziny] 18 [minuty]:

Nie jestem pewien ale mój odtwarzacz to model mp715sf. Mógłby mi ktoś podać do niego firmware. Thx XD
  • Poziom 20  
    mj86c zrzuć ze swojego firmware i podaj na elektrodę. Lazery 715 są na Sigmatelu więc nie powinno być kłopotów. Extractor do firmware też jest na elce. Sporo ludzi byłoby zapewne wdzięcznych :)

Pozdrowienia
  • Moderator
    Dlaczego Kolega nie zapoznał się z regulaminem? "Hejka, komp, dead - co to ma znaczyć? Regulamin - p.10.9.
    Niewłaściwy tytuł tematu - p.11 regulaminu.
    Źle załączona fotka - przycisku "Dodaj obrazek" nie widać? Usunąłem.
    Proszę poprawić posty, albo temat trafi do Kosza.
  • Poziom 2  
    Znalazłem jakąś płytę a na niej takie coś:
    Nie wiem czy to coś pomorze.
    PS. Temat i post poprawiony.
  • Poziom 20  
    Program do zgrywania firmware sigmatel pobrany z elektrody rozpoznaje mój odtwarzacz jako Sigmatel MSCN device jednak nie potrafi się z nim skomunikować. Jako że była to dość stara wersja poszukałem nowszej (znalazłem z kwietnia tego roku), jednak nadal to samo. W obu wersjach wygląda to tak:
    Po naciśnięciu 'Y' program się wyłącza.

Edit: Program do wgrywania oprogramowania SigmaTel MSCN firmware download podaje, że aktualna wersja firmware to 003.003.000 jednak za jego pomocą nie można odczytać jego zawartości, a tylko zaktualizować.