Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

LOEWE Xelos 20 wsad pamięci

Wlodekk 22 Sep 2009 02:31 1497 4
    Wlodekk
    Level 13  
    Witam szanownych kolegów. Od dłuższego czasu walczęz telewizorem jak w temacie został przywieziony z Niemiec miał zrobioną dziwną przeróbkę. Na tylnej ściance zamontowane było gniazdo jak do sieci komputerowej.Sprzęt nie włącza się. Można odpalić go w trybie serwisowym ale nic tam nie znalazłem. Podejżewam że jest on przerobiony na sterowanie z jakiegoś wrzutka do monet lub modułu warunkowego dostępu. Ale do rzeczy poszukuję wsadu pamięci do tego telewizorka podobne modele to Spheros 20 lub Mimo 15 (ta sama serwisówka) Proszę o pomoc w tej kwestii oraz o informację która to jest pamięć bo jest ich tam kilka Moim zdaniem to IC2004.
    Wlodekk
    Level 13  
    Art.-N 63448
    Lysy22
    Level 13  
    Po 1
    podales niepelny Art.Nr. sa wersje: A23,A33,A60,A70,A77,A78 Chassis L3010

Po 2
    moje przypuszczenia,to mogl on pracowac w pomieszczeniu gdzie bylo wiecej niz jeden TV i wtedy trzeba zmienic ustawienie Bytow.
    Wchodzisz do Service Mode i w EAROM Editor sprawdzasz adres 65h,gdzie Default=0.
    W tym Adresie mozna ustawic,aby np. dwa takie same telewizory nie mialy konfliktu w czasie sterowania pilotem.

Po 3

EEprom to: 24C64 Poz.Nr.I1397 ET.Nr. 349-28114
    ew. moglbym go zalatwic z wsadem
    Wlodekk
    Level 13  
    ten telewizor nie daje się nawet uruchomić z klawiatury lokalnej więc nie jest to kwestia zróżnicowania sygnału pilota. zastanawia mnie to dodatkowe gniazdo RJ45 na tylnej ściance. czy nie jest to złącze do wrzutka na monety lub moduł warunkowego dostępu np hotel