Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

videodomofon Commax - jak podłączyc do telefonu?

22 Wrz 2009 12:23 2215 5
  • Poziom 2  
    Witam,
    Mam videodomofon Commax kamera DRC-4BAN, monitor DPV-4PN. Czy da się taką instalację domofonowa podłączyć w jakiś sposób do telefonu stacjonarnego? Tam gdzie kupowałem domofon twierdzą, że nie da się, ale może jednak jest jakieś rozwiązanie. Chodzi mi o to żeby można zapytać "kto tam" i otworzyć elektrozamek :-). Liczę na jakieś sugestie.
  • Poziom 27  
    lukaa-s napisał:
    .............Liczę na jakieś sugestie.

Z mojej strony brak.
    Zakup zrobiony w złym kierunku - potrzebna centrala abonencka.
  • Poziom 27  
    Nie rozumiem po co ci pytać przez telefon " kto tam?" skoro możesz podnieść słuchawkę wideodomofonu i zapytać " kto tam?" Przecież do tego ona służy. No ale to już twoja sprawa.
    A odnośnie zagadnienia to nie ma takiej możliwości. Commax posiada takie modele z możliwością podłączenia telefonu, ale kosztuje odpowiednio.
  • Poziom 2  
    chodzi mi o to, że videodomofon mam jeden i już nie przekuję nowych kabli, a telefon/słuchawkę mogę mieć bezprzewodowy praktycznie w dowolnym miejscu domu.

irkor - nie bardzo rozumiem - "potrzebna centrala abonencka"
  • Poziom 2  
    No coż oba te produkty dają możliwość połączenia tylko domofonu i telefonu, sposobów na to jest jednak jeszcze sporo. Moje pytanie dotyczy videodomofonu Commax i tu jest jak widać problem.