Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Toshiba Satellite L500D - poszukuję sterowników S-ATA

22 Wrz 2009 14:23 3583 11
  • Poziom 9  
    Poszukuję sterowników SATA do tego modelu bo chcialbym wgrać XP. Sterowniki umiem zintegrowac z plytka windowsa ale najpierw trzeba je znalezc , przeszukalem google, ale jakos nie udalo mi sie znalezc.
    Dokładny model: Toshiba L500D-10R

Zamieść zdjęcie jak należy za pomocą dodaj obrazek nie na zewnętrznym serwerze.
    Mery84
  • Poziom 9  
    MODEL NAME : SATELLITE L500D-10R
    PART NO: PSLK3E-00500XPL
    A chipset to przeciez na obrazku jest
  • Poziom 9  
    teraz widzisz??:|
  • Poziom 9  
    A dzieki sprawdze czy dzialaja :)

Tylko które stad wybrac ??
  • Poziom 26  
    Ściągnij pierwsze i drugie. Rozpakuj i spójrz w zawartość. Plik "txtsetup.inf" (jeśli pamięć nie zawodzi) poinformuje Cie, że możesz sterownik integrować. Dodatkowo sprawdź po zawartości tego pliku i identyfikatorze sprzętu z aktualnie zainstalowanego systemu czy się zgadzają.
  • Poziom 9  
    Coś nie widze tego pliku txtsetup.inf , czy to sa napewno sterowniki SATA ??
  • R.I.P. Zasłużony dla elektroda
    kamilos876, albo poprawiasz sposób wstawienia grafiki, albo temat znajdzie się w należnym mu miejscu.
  • Poziom 9  
    Czy te sterowniki to sa naprawde SATA??
    I może glupie pytanie ale jak sie wlacza w takim laptopie bios??:| bo podczas uruchamiania wlaczam del,F2,F8 i wlacza mi się ekran gdzie moge wybrac sposob rozruchu np: normalnie czy tryb awaryjny, i jeszcze cos o podpisaniu sterowników, przy wlaczeniu F12 wybiera się sposob bootowania , ale nie wiem jak sie wlacza bios??
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Dość kabaretu. Popatrz w manual i sobie przeczytaj jak wejść w bios. Podczas startu laptopa daję głowę również pisze "Press ** to enter setup".

Jak nie masz manuala to na stronie producenta jest na pewno do pobrania pdf.

Zamykam regulamin forum p. 8.1.