Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zmywarka candy CDI 1012 nie swieci i nie pracuje

22 Wrz 2009 14:32 3389 4
  • Poziom 11  
    mam problem w/w zmywarka nic nie wyświetla jest ciemna! przez wyłącznik przechodzi 230 V .potem nie wiem co jest grane !!płytka wygląda dobrze ,nie wim jak ona jest zasilana nic tam nie widać.
    Prosze o pomoc!!!
  • Poziom 11  
    może ktoś odpłatnie sprzeda mi schemat tej zmywarki? lud odpłatnie pomoże!!!!

pozdrawiam Andrzej
  • Poziom 9  
    dołączam się mam to samo
  • Poziom 10  
    Nikt nic na ten temat nie wie?
    Posiada ktoś schematy? Albo nie są dostępne?
    Mam ten sam problem. Już raz padł mi sterownik i sam go zamontowałem żeby nie płacić za wszystkie dodatkowe usługi. No i się doigrałem bo teraz podejrzewam że to znowu sterownik a rok nawet nie minął.
  • Poziom 10  
    Witam.

Ja dzisiaj rozebrałem zmywarkę Candy CDS 312AX.
    Zrobiłem schemat połączeń wszystkich komponentów. Ale jeśli chodzi o schemat samej płytki to nie mam i szczerze to nie ma sensu tego ruszać. Wydaje mi się że bolączką tych sterowników jest brak separacji galwanicznej procesora od zasilania 230V. Wystarczą jakieś przepięcia (wiem że filtr jest na wejściu) i procek pada. Jeśli nawet nie to, to jest coś nie tak ze sterownikami Candy. Ja stwierdziłem że buduje własny sterownik oparte o atmege. Największy problem będzie z programem cykli. Nie wiem jak długo trwają poszczególne etapy itd. Trzeba będzie nad tym pomyśleć.