Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

protokół BCSP, BCCMD, uruchomienie modułu BTM730 BTM330

pgplus 22 Wrz 2009 14:38 1810 1
  • #1 22 Wrz 2009 14:38
    pgplus
    Poziom 9  

Posiadam moduł BTM730. Nie wiem jak go skonfigurować aby działał na odpowiednim profilu. Część modułów BTM działa na komendach AT. Niestety ten trzeba konfigurować przez protokół BCSP (ewentualnie uBCSP). Czytałem na forum że kiedyś na stronie producenta chipa bluecore MM05 który w tym układzie jest zastosowany- znajdował się ogólnodostępny przykład implementacji tego protokołu. Niestety teraz po rejestracji pokazuje mi że nie mam odpowiednich uprawnien do przeglądania tych dokumentów.
    Czy ktoś posiada jeszcze te materiały które kiedyś były dostępne?
    Czy ktoś ma doświadczenie w używaniu i konfigurowaniu tych modułów( BTM330 też tak działa)?
    Generalnie przydadzą się także wszelkie wskazówki jeśli chodzi o uruchomienie układu, komunikacje z komputerem itp. Dokumentacje są bardzo krótkie i wogóle nie zawierają informacji na temat jak to podłączyć.
    Z góry dzięki za wszelkie informacje.
    Pozdrawiam

• #2 06 Gru 2011 15:06
    w.mazurek
    Poziom 10  

Jeżeli, moduł jest "czysty" to potrzebuejsz programatorek spi. Jeśli chodzi o programowanie czystych BC5MM to potrzebujesz np. CSR BlueSuite 2.4 i np. HeadsetSDK-Mono 110.0 ( środowisko programistyczne, są w nim przykładowe kody programy).

TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo