Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Renault scenic II grand. Odblokowanie kierownicy

23 Wrz 2009 10:29 18627 9
  • Poziom 9  
    Witam, wymieniam turbo w swoim scenicu. Odlaczylem akumulator i je wykrecilem, teraz chcialbym wypchac auto z garazu ale po podlaczeniu mam zablokowaną kierownice. W innych autach robie to poprostu kluczykiem, a tu co mam zrobic pomoze mi ktos??
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 9  
    podlaczylem akumulator i wsadzilem karte w strzeline, kierownica dalej zablokowana. Auta rzecz jasna nie moge odpalic na daną chwile. Nic sie nie da zrobic?
  • Poziom 20  
    Wciśnij start na 5 sekund,bez wciskania pedałów.
  • Poziom 9  
    dzieki wszystko gra
  • Poziom 42  
    Sam chcesz wiedzieć, ale sam nie piszesz
  • Poziom 2  
    Witam, miałem problem z komputerem. Zostawiłem auto pod sklepem, i gdy wróciłem wsiadam do auta, wkładam kartę i komputer się wyłączył. Nic nie działało, alarm, centralny zamek, nic. Kierownica była zablokowana. Pokombinowałem i udało się naprawić. Ale jak bym miał podobny przypadek i chciał bym go holować, to jak odblokować kierownicę?
  • Moderator na urlopie...
    Katohaikara napisał:
    Witam, miałem problem z komputerem. Zostawiłem auto pod sklepem, i gdy wróciłem wsiadam do auta, wkładam kartę i komputer się wyłączył. Nic nie działało, alarm, centralny zamek, nic. Kierownica była zablokowana. Pokombinowałem i udało się naprawić. Ale jak bym miał podobny przypadek i chciał bym go holować, to jak odblokować kierownicę?

Nie ma takiej możliwości, bez ingerencji w samą blokadę. Przednie koła do góry i holujesz. Pozdrawiam.

Aha i sprawdż bezpieczniki, często śniedzieją i taki objaw się pojawia.