Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Numer zastrzeżony który znika z historii operacji.

mikolom 23 Wrz 2009 22:37 5008 7
  • #1 23 Wrz 2009 22:37
    mikolom
    Poziom 2  

Mam pytanie. Od jakiegoś czasu dostaje telefony z numeru zastrzeżonego. Pomijam już ten fakt że jest następuje cisza po odebraniu telefonu. Bardziej zastanawiający jest fakt, że po rozłączeniu informacja o połączeniu z numerem zastrzeżonym znika z historii operacji w telefonie. Od razu mówię ze nie chodzi tu o aparat telefoniczny. Używam samusnga ultra touch i ine połączenie z numerami zastrzeżonymi normalnie sa widoczne czy to w historii połączeń odebranych czy połączeń nieodebranych. A ten jeden numer nie zostawia żadnego śladu w telefonie jakby w ogóle połączenia nie było.
    może ktoś z was miał podobna sytuacje. Co to za numer. Rządowy? :)
    Pozdrawiam,

Jeśli macie jakieś informację proszę piszcie.

1 7
  • #2 23 Wrz 2009 22:47
    andreee
    Poziom 24  

twoj samsung po prostu wywala z historii połączenie z zastrzeżonego, SE czy nokia pamiętaja połączenie aczkolwiek nie pomoże Ci to w żaden sposob w ustaleniu kto dzwonil bo numer zostaje u operato i w zaden sposob nie trafia na twoj telefon. I skąd ten pomysl z nuemerem rzadowym?

0
  • #3 23 Wrz 2009 22:55
    mikolom
    Poziom 2  

Już Ci mówię. A no stąd że jak wspominałem mój telefon pamięta połączenia z numerami zastrzeżonymi. Sprawdzałem pamięta z tel komorkowych jak i z stacjonarnych. Normalnie w historii połączeń jest informacja z datą i godziną połączenia z numerem zastrzeżonym. Sytuacja jest inna z tym konkretnym numerem który dzwoni nikt się nie odzywa a później znika informacja o połączeniu. Trochę dziwne nie uważasz?

0
  • #4 23 Wrz 2009 23:08
    andreee
    Poziom 24  

Skoro tak jest to faktycznie dziwna sprawa-szczerze nigdy o czyms takim nie slyszalem... Mozesz sprobowac zadzwonic na biuro obslugi swojego operatora, przedstawic sytuacje, że ktos cie neka z zastrzezonego ktory nie pozostaje w historii polaczen twojego telefonu i popros o jakies wyjasnienie- watpie ze czegos sensownego sie tam dowiesz aczkolwiek nie zaszkodzi sprobowac. Kiedys mozna bylo wejsc do systemu dowolnego operatora i to sprawdzic(praktykowalem to), ale na ten moment zabezpieczenia sa na tyle dobre ze zanim ktokolwiek by je zlamal zostanie namierzony a sankcje są straszne za cos takiego. Więc nie masz zadnej alternatywy- choc sprobuje poszukac jakis informacji w jaki sposob ten zastrzezony znika, na innym telefonie sprawdzales czy dzieje sie tak samo?

0
  • #5 23 Wrz 2009 23:21
    mikolom
    Poziom 2  

Tak na innym jest podobnie. I tak jak już mówiłem to że jakiś świr mnie nęka to jedno ale jak mu się udaje tak działać ze nie zostawia śladu to inna rzecz. Do biura dzwoniłem i tak jak myślisz odpowiedzieli że nie mogą nic zrobić ponieważ mają informacje tylko o nawiązanych połączeniach. A gdy opowiedziałem swoją historie powiedzieli podobnie jak ty że widocznie mój tel n ie posiada funkcji zapamiętywania numerów zastrzeżonych co jak powiedziałem jest błędnym spostrzeżeniem.

Pozdrawiam,

1
  • #6 30 Kwi 2010 21:57
    krecik324
    Poziom 9  

Witam .
    Otóż moja dziewczyna ma taki sam problem , posiada samsunga Avile.. , kiedy dzwoni numer zastrzeżony jest cały czas cisza , próbowałem wziąć tryb głośno mówiący .. nic nie dało , oczywiście telefon odblokowałem podczas połączenia i żadna opcja nie była dostępna .. po zakończeniu rozmowy tego połączenia nie było w historii połączeń. Dodam ze potem dzwoniłem ze swojego telefonu z numeru zastrzeżonego i on już był w połączeniach a wszelkie opcje podczas rozmowy były dostępna.
    Czy ktoś potrafi napisać co to jest?

0
  • #7 02 Maj 2010 11:25
    siudziu
    Poziom 27  

a czy przypadkiem nie wlanczacie flaszywego polaczenie w Avili jest taka opcja poszukaj w aplikacji falszywe polaczenia wylacz i zobacz

0
  • #8 02 Maj 2010 20:04
    krecik324
    Poziom 9  

Dzięki za pomoc , temat mozna zamknąc :)

0